ip tv m3u dosyası hakkında

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Next 2000hd ve machina serilerinde iki ayrı iptv bölümü var siz hangi bölüme yüklemeye çalışıyorsunuz ve nasıl bir hata alıyorsunuz display ekranda yazan hata kodu nedir?

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
Next 2000hd ve machina serilerinde iki ayrı iptv bölümü var siz hangi bölüme yüklemeye çalışıyorsunuz ve nasıl bir hata alıyorsunuz display ekranda yazan hata kodu nedir?

GUNCELLEMEYLE BERABER ESKİDEN XPANELDEN YUKLEYEBILIYORDUM SIMDI JOKER DİYE BİŞEY GELDİ M3U DOSYASINI FLASH BELLEGE ATIYORUM JOKER GORMUYOR ACABA CEVİRMEMI GEREKİYOR UYDUYA GÖRE

maxresdefault5324621aac8086ce.jpg

JOKER_HESAP_AYAYARLARI.jpg

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Aşağıdaki linkten iptv m3u dosyanızı, cihazınıza usb ile yüklemek için, xstream cfg dosyasına çevirebilirsiniz.

GUNCELLEMEYLE BERABER ESKİDEN XPANELDEN YUKLEYEBILIYORDUM SIMDI JOKER DİYE BİŞEY GELDİ M3U DOSYASINI FLASH BELLEGE ATIYORUM JOKER GORMUYOR ACABA CEVİRMEMI GEREKİYOR UYDUYA GÖRE

maxresdefault5324621aac8086ce.jpg

JOKER_HESAP_AYAYARLARI.jpg
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yada ekteki dosyaya kendi hesap bilgilerinizi resimdeki gibi ekleyip, usb ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ekran-Goruntusu-15.png

Son düzenleme:
fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
Bu dosya herhangi bir XTREAM hesap içermiyor. HATASI VERİYOR HESAP BILGILERIMI UNUTTUM O YUZDEN ELIMDE BU M3U DOSYASI KALDI

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
Bu dosya herhangi bir XTREAM hesap içermiyor. HATASI VERİYOR HESAP BILGILERIMI UNUTTUM O YUZDEN ELIMDE BU M3U DOSYASI KALDI

Aşağıdaki linkteki araç gerek manuel giriş yapmanız gerekse usb ile yüklemek için xstream cfg dosyası ulaştırmak için işinizi fazlasıyla görür. cihaz modelinizi ve m3u dosyanızı seçin.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Menüde bölümü varsa tabii eklenir ,bunu en iyi sevgili A A.Bozoğlu ve Necati_Simsek Necati_Simsek bilebilir, nextstarın hangi modeli acaba?
Yazmıştım ...

Aşağıdaki linkteki araç gerek manuel giriş yapmanız gerekse usb ile yüklemek için xstream cfg dosyası ulaştırmak için işinizi fazlasıyla görür. cihaz modelinizi ve m3u dosyanızı seçin.
Boşuna yazmamışım :)
Bu arada sevgili alper, bende sık kullananlara ekledim linki ,nemelazım,lazım olur belki :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt