Ip TV Kurulumu

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
555
55
50VU73T JVC marka cihazım ve Ip TV aboneliğim var ama kurulumu nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım. Forumu da araştırdım ama sanırım kimse bu konunun üzerinde durmamış. TV'nin içerisindeki OTT Player var ama kurulumunu başaramadım.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
50VU73T JVC marka cihazım ve Ip TV aboneliğim var ama kurulumu nasıl yapacağımı bir türlü bulamadım. Forumu da araştırdım ama sanırım kimse bu konunun üzerinde durmamış. TV'nin içerisindeki OTT Player var ama kurulumunu başaramadım.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
Pc de internet sayfasından ottplayerın sitesine girip üye olucaksınız. Aboneliğinizin linkini oraya kayıt yapıp tvden ottplayerda açıcaksınız
Youtube yazın kayıt işlemini detaylı anlatım var

C Çevrimdışı

crazy07

Yeni Üye
25 Kas 2018
5
54
.Ts uzantılı dosyaları desteklemiyor maalesef dolayısı ile izlenebilecek kanal satısı çok sınırlı.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Pc ile Ottplayer in İnternet sayfasından önce abone olun mail ile abone olup şifre oluşturun...sonra Tv'de uygulamayı açıp oluşturduğunuz kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapın. Sonra of den sağ üstte bulunan kullanıcı girişinden TV listesi ekleme seçeneğine girip pc de bulunan m3u dosyasını seçin liste TV ye aktarilir... Bunun yardimi olur

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Notepad ile eşit yapıp .ts leri .m3u8 yapın sıkıntısız açar

Pc ile Ottplayer in İnternet sayfasından önce abone olun mail ile abone olup şifre oluşturun...sonra Tv'de uygulamayı açıp oluşturduğunuz kullanıcı kodu ve şifre ile giriş yapın. Sonra of den sağ üstte bulunan kullanıcı girişinden TV listesi ekleme seçeneğine girip pc de bulunan m3u dosyasını seçin liste TV ye aktarilir... Bunun yardimi olur

Notepad ile edit yapıp .ts leri .m3u8 yapın sıkıntısız açar

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

crazy07

Yeni Üye
25 Kas 2018
5
54
Basliksiz-1cd6026d672c69895.jpg

Bu uzantılı kanalı SSIPTV veya OTTPlayer2 de açabilen varsa açıyorum derse sevinirim.
Günlerdir denemedik yol kalmadı. Taktik ve teknik olarak sona geldiğimi düşünüyorum.
Bir Tv Box alıp kurtulacağız bu smartın kısıtlamasından..

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
hocam iptv m3u listelerinde kanal adresleri buna benzer olur , ( http://cdn.************.us:80/******/108ce******************cb1e7c13da2039a704f0/276 ) ve bu adresin bulundugu liste ssiptv ve ottplayerda stabil çalışmaz çoğunlukla adrsin sonunda (.ts)yazıyorsa orayı (.m3u8) olarak değiştimelisin...ekran görüntüsünde adres e ulaşamadığımdan sadece format türüyle hangi program açar anamak pek mümkün değil ama kanallisten pc de potplayer de açıyor ise adres sekmelerinin sonunu .m3u8 yap

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Bu arada IPTV listesini vpn ile kullanırsanız aldığınız IPTV sağlayıcı büyük ihtimal yayın keser satıcılar vpn ile kullanıma izin vermez

Screenshot_2018-12-05-06-20-29-624.jpg

Geri
Üst Alt