İnternetsiz radyo hk

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Merhaba, vestel telefonlar için internetsiz radyo yüklemek mümkünmüdür, internetten 4 yolu var diye birşey denk geldi ama ben beceremedim. Bir tane apk dosyası buldum yükleme oldu kulaklığı takın dedi taktım ama sadece ara yüz açıldı , radyo çalışmadı. root yapmadan bir yolu var mı acaba, ayrıca 5580 modelini kullanıyorum ve içerisinde kullanılan aktif olan bir radyosu var bunun apksını sistemin içinden nasıl alabilirim.

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Teşekkürler eskiden root apk uygulamaları ile kolaydı şimdi iyice zorlaştı :( yazılım 7.0 garantiside bitmek üzere oyüzden root işlemine girmek istemiyorum.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Telefonunuzda radyo özelligi var ama menüde aktif degilse,Internette su sekilde aciklama var denemediyseniz eger deneyebilirsiniz ;
FM radyo özelliği aslında pek çok telefonda mevcu
t olduğunu birçok kullanıcı bilmiyor. FM radyotelefonun menüsünde görünmüyorsa bu yok anlamına gelmiyebilir. Bazı firmalar Türkiye de satışa çıkaracağı akıllı telefonlarında FM radyo uygulamasını gizliyor. Bunu yaptığı zaman TRT vergisi de alınmıyor. Fakat kullanıcılar 1 Dk.'lık işlemle FM radyoya kavuşabilirler. İslem şu şekilde gerçekleştirilmektedir:
Google Play Store'da indirlen ROOT explorer adlı uygulamanın arama kısmı kullanılarak cihazda şu kelime gruplarıyla telefonda gömülü olan uygulama kurulabilir. Bu kelimeler: "FM Radio" "Radio" veya bunların Türkçesi olarak: "FM Radyo" "Radyo" bu kelime ve kelime grubuyla ulaşılan FM radyo apk'sına ulaşıldığı zaman direkt apk'yı kurup radyoyu kullanmak mümkün olacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt