internet şifremi unutum nasıl öğrenirim

C Çevrimdışı

Cemil47

Aktif Üye
20 Ocak 2020
288
64
selam değerli forumcular turknet kulanıyorum kulantığım modem türk telekomundur bazan telefonla bağlanmak istiyorum bildiğiniz gibi şifre isteniyor şifreyi unutum bağlanamıyorum nasıl bir çözüm önerirsiniz şifreyi nasıl öğreneceğim konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
QR kod ile. Telefonda kayıtlı ağların şifresini QR kod ile diğer cihazlara okutabilirsiniz. Ya da modem arayüzüne gireceksiniz. Marka modele göre yöntemini Google dan bulun. Modemin altındaki etikete bakın

MutluTEKİR Çevrimdışı

MutluTEKİR 

Aktif Üye
29 Tem 2022
215
34
admin admin, admin ttnet, ttnet ttnet kombinasyonlarını deneyin. Eğer modem arayüzüne hiç giremiyorsanız modemi sıfırlayın reset tuşuna basılı tutarak. Turknet online işlemlerde kullanıcı adı ve şifresi var. Onları ilgili kurulum ekranında girin, wifi yi de istediğiniz gibi yapılandırın.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
unutulan şeyin adı wi-fi şifresi anlaşıldığı kadarı ile. (kablosuz ağ)

benim gibi merak edip konuyu okuyanlara bilgi. :cay

DragonRush Çevrimdışı

DragonRush 

Yeni Üye
16 Nis 2021
37
33
QR kod ile öğrenebilirsiniz.. Ağ şifresi değiştirilmediyse stock wifi şifresi modemin altında da yazar. Onun dışında modeme kablo ile bağlanıp arayüzden de öğrenebilirsiniz. En son çözüm modemi fabrika ayarlarına döndürüp sıfırdan kurulum yapmaktır.. Kolay gelsin

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Modemin marka modeline gore modemin içine girip kablosuz kismindan ogrenebilirsin. Veya pc den kablosuz giriyorsan wifi ozelliklerinden bulabilirsin. bla bla bla

M Çevrimdışı

maktama

Yeni Üye
28 Haz 2019
12
43
Modemin yanında şifre kullanmadan bağlantı için bir tuş vardır bastığınız da wps aktif cihaz ile kendi arasında bağlantı sağlar
Modeminde Wps olsa bile telefonunun da bunu desteklemesi, bunun için de görece eski bir telefon olması gerekr. Güncel androidlerde(sanırım android 10 ile birlikte) wps desteği kaldırıldı. İphone'da zaten yoktu bu destek.

L Çevrimdışı

luckyfather

Aktif Üye
25 May 2018
90
55
Dostum Türktelekomun aplikasyonunu indirip aç modem şifrelerini iste cep telefonuna şifreler mesajla geliyor...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt