İnternet Radyo kurmak ne kadar zor olabilir?

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
İnternet üzerinden Radyo kurmak istiyorum 7-24 yayın yapan bir sistem yapılabilir mi?
Hazırlanan 1-2 saatlik mix müzikleri paket halinde sürekli oradan yayınlamak istiyorum.
Belki de bu foruma bile Tavsiye FM olarak bir eklenti yaparız ve hazırladığım güzel müzikleri isteyen buradan da dinler ????
Her saate özel farklı müzik türleri Tavsiye forum kullanıcılarının beğenisine sunulur ???

Bu konuya merak sardım desteğinizi beklerim ?

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Ücretsiz servisler ile başlangıç yapabilirsiniz.
Onun haricinde bu işler için hazır sunucu paketleri de var ama dönemlik belirli bir ücretleri var.

İsimlerini hatırlamıyorum ama. :bilmiyom

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
internet hiziniz cok kötü degilse shoutcast ile winamp üzerinden yayin yapabilirsiniz ingilizce anlatim

bu kisim yöneticilere tavsiye eger bir gün siteye radyo ekletnisi ekleyerek radyo yayini yapmayi düsünüyorsaniz lütfen yapmayin illa yapacagiz diyorsanizda otomatik oynatmayi kapali yapin özellikle baslatilmadigi sürece yayin calismasin
bazi sitelerde ekliyorlar dandik bir radyo eklentisi aciyorlar yayini yayin sana hitap etmiyorsa kapat diyebilirsinizde pc nin sesi acik oluyor vs siteye bir giriyorsun bangir bangir ortalik inliyor heleki gece saati iste o an bildigim küfürlere bilmediklerimide ekliyorum ne var ne yok saydiriyorum
benim gibi bu duruma maruz kalmis kisilerin oldugundan da eminim :ciks
bu tarz sitelere girme mecburiyeti olanlar icin otomatik oynatma secenegini tarayicidan tamamen kapatmayi firefox da nasil yapilacagini anlatmistim fakat bu yöntem lazim olan yeride engellemis oluyor son care olarak ihtiyaci olanlar icin hatirlatma LINK " Firefox Sitelerde Otomatik Baslayan Ses ve Görüntüleri Engellemek "

bu yöntemin ise yaramadigi yerlerde ublock origin veya addblock ile yayinin geldigi radyo linkini de karalisteye alabilirsiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri