Instagram, TikTok’un bir özelliğini daha kopyalıyor

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37

Instagram, TikTok’un bir özelliğini daha kopyalıyor​

TikTok ile popülerleşen kısa biçimli video formatları arasındaki rekabet kızışmaya devam ediyor. Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında TikTok’a alternatif olarak değerlendirilen Instagram Reels özelliğini kullanıma sunmuştu.

Instagram bugün Reels için Remix özelliğini kullanıma sunduğunu açıkladı. Remix ile insanlar mevcut bir Reels videosuyla yan yana olacak şekilde kendi Reels videosunu oluşturabilecek.

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,286
Reels ve youtube shorts uygulamalarındaki bazı videolar çok güzel ama çoğu çöp. Ya bir birlerini taklit ediyorlar yada yapmacık oyunculukla kurgular yapıyorlar. Tez zamanda dislike atılan video vb dislike yapan kullanıcıya tekrar gösterilmemesi lazım, örnek ninesiyle acayip gayri ciddi komik olmayan bir elemanın videoları, annesine iddiaya girip 100 lira alan çoçuğun videoları artık gına gelen görmek istemediğim tipten paylaşımlar. Aralarındaki güzelleri görmek istiyorum cidden iyileri var (tiktok bahsetmiyorum:) ).

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Reels ve youtube shorts uygulamalarındaki bazı videolar çok güzel ama çoğu çöp. Ya bir birlerini taklit ediyorlar yada yapmacık oyunculukla kurgular yapıyorlar. Tez zamanda dislike atılan video vb dislike yapan kullanıcıya tekrar gösterilmemesi lazım, örnek ninesiyle acayip gayri ciddi komik olmayan bir elemanın videoları, annesine iddiaya girip 100 lira alan çoçuğun videoları artık gına gelen görmek istemediğim tipten paylaşımlar. Aralarındaki güzelleri görmek istiyorum cidden iyileri var (tiktok bahsetmiyorum:) ).
Yakında onlarda pirim yapmaz hale gelecek.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri