İnstagram daki alakasız kişiler ve reklamları kaldırmak

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,572
Akıllı telefonlarda kullandığımız İnstagram programı yaptığı son güncelleme ile arkadaşlarınızın paylaşımlarını görmenizi kısıtladı az sayıda arkadaş paylaşımı görebiliyorsunuz devamında ise hiç tanımadığınız kişileri size öneriyor ve sayfanızı reklamlarla dolduruyor. Bütün bu gereksizleri programın ayarları ile kapatamıyorsunuz. Telefon üzerinden yapacağınız bir ayarlama ile kapatabilirsiniz.

Yapılacak işlem telefonunuzdan son güncellemeyi kaldırmaktır.

Telefon tarafında yapılacak işlem

Telefonunuzda Ayarlar / Uygulamalar / instagram / Durmaya zorla / Depolama / Önbelleği temizle / Veriyi sil

Daha sonra telefonda yüklü olan Play Store simgesine dokunup uygulama sayfasına gidiyoruz arama bölümüne instagram yazıyoruz program bulunuyor intagram simgesine dokunuyoruz sağ üst köşedeki üç noktaya dokunup Otomatik güncellemeyi aç yazısı yanındaki noktaya dokunup otomatik güncellemeyi kapatıyoruz.

Not: Otomatik güncellemesi daha önceden kapalı olanlar bu sorun ile henüz karşılaşmamışlardır.
Bu işlemler yapıldığı halde sorun devam ediyorsa eski sürüm apk yüklemeniz gerekecek.

Eski sürüm instagram Apk

?

Son düzenleme:
blaki Çevrimdışı

blaki 

Süper Üye
18 Eyl 2018
510
Android telefonlarda özellikle xiaomi telefonlarda instagram çok problemli story video ve resim kalitesi oldukça düşük kalitede 1080p videolar 360 gibi görünüyor. Ben ( ) kullanıyorum . Video indirme, Reklamları kaaptma, Resim ve videoları 1080p paylaşabilme , Hikayelere gizli bakabilme vb farklı ayarlar var. Ne kadar güvenilir size kalmış ben bir kaç senedir kullanıyorum bir sıkıntı yok. instagram özellikle iphonelar için stabilize ediliyor malesef

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt