Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

V Çevrimdışı

vethek

Yeni Üye
5 Ocak 2020
9
37
Sevgili vethek ,olumlu veya olumsuz geri dönüşü de alalım lütfen :ok
Üstadım maalesef netflix gelmedi belkide benim eksiğim vardır
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Üstadım maalesef netflix gelmedi büyük olasılıkla benden kaynaklı bide TV nin yazılımı güncelledik onun etkisi olabilir mi

Üstadım maalesef netflix gelmedi büyük olasılıkla benden kaynaklı bide TV nin yazılımı güncelledik onun etkisi olabilir mi

Üstadım maalesef netflix gelmedi belkide benim eksiğim vardır

IMG_20200108_030239.jpg

Emeğinize sağlık

Peki burada gerekli olmayan programları nasıl kaldırabiliriz

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
teraspy teraspy,
rfve [IMG alt="rfve"]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/l/1/1311.jpg?1521302888[/IMG]
Rapor
rfve
merhaba.vestel logo ile ilgili sorum olacak.vestel logoyu indirdim.46kb lık çok küçük bir jpg.
ben kişisel farklı logo nasıl yükleyebilirim.nasıl bir işlem yapmam gerkiyor.
benim tv Hi-level 49UHL650 .

Tv nin profilini alıp modlayıp geri yüklemeniz gerekir.
Modlamada yapılacak işlem BootLogo seçeneğindeki Enabled ve CustomBootLogoEnabled seçenekleri TRUE yapılacak
Modlanmış profil yüklendikten sonra usb flash belleğe yüklediğiniz her hangi bir resime media bölümünden bakarken yap seçeneğine bastığınızda o resim tv nin açılış resmi olur.
Veya
Linki inceleyiniz.

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
Tv nin profilini alıp modlayıp geri yüklemeniz gerekir.
Modlamada yapılacak işlem BootLogo seçeneğindeki Enabled ve CustomBootLogoEnabled seçenekleri TRUE yapılacak
Modlanmış profil yüklendikten sonra usb flash belleğe yüklediğiniz her hangi bir resime media bölümünden bakarken yap seçeneğine bastığınızda o resim tv nin açılış resmi olur.
Veya
Linki inceleyiniz.
teşekkür ederim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
K Çevrimdışı

kallone

Yeni Üye
16 Ocak 2020
17
42
teraspy teraspy
rfve rfve
Merhaba, Ben Hi-Level 49UHL650 bir tvye sahibim, şöyle bir sıkıntım var, tvye ses sinema sistemimi optik kablodan bağlıyorum, tvden tv hoparlorü yerine anfiyi seçip ses formatını PCM yerine sıkıştırılmış seçtiğimde ses sisteminden ses alıyorum, DTS ibaresi anfide çıkıyor, buraya kadar sıkıntı yok ama tv hoparlörü hala çalışmaya devam ediyor, tvden varsayılan hoparlörü tv hoparlörü yaptığımda da aynı şekilde hem ses sisteminden hemde tv hoparlörümden ses almaya devam ediyorum. Tv normalde dts destekli değil ama mod ile açtım, cevaplar içim teşekkürler şimdiden.
Edit:swprofil editleyerek CommonVolControl baktım, ordaki değer true, bununla olmadı malesef, hala çözüm arama sürecindeyim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
hi levelde nexon da var zaten logo olmayanda onlar segi bilmiyorum vestelle regalde acik zaten

Sizin yazdıklarınızı dikkate aldım 5 Dk önce gelen HI-LEVEL tv yi modlayıp denedim yazılımın içerisinde maalesef logo yok bir önceki yazımda da belirttiğim gibi full yazılım haricinde bir çok yazılımda logo yok sebebi Vestel üretimi farklı markalarda da aynı yazılım kullanıldığı için

Vedatank Çevrimdışı

Vedatank 

Aktif Üye
15 Ocak 2020
380
66
Sizin yazdıklarınızı dikkate aldım 5 Dk önce gelen HI-LEVEL tv yi modlayıp denedim yazılımın içerisinde maalesef logo yok bir önceki yazımda da belirttiğim gibi full yazılım haricinde bir çok yazılımda logo yok sebebi Vestel üretimi farklı markalarda da aynı yazılım kullanıldığı için
Sayın By_Trol bende geçen hafta Hi-level uhl 650 tv aldım logo yok ve sizin kırmızı beyazı yüklemek istedim fakat tv yazılım ve ana kart yüklemeler hakkında hiç bilgim olmadığı için kırmızı beyazı yükleyemedim maalesef.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Sayın By_Trol bende geçen hafta Hi-level uhl 650 tv aldım logo yok ve sizin kırmızı beyazı yüklemek istedim fakat tv yazılım ve ana kart yüklemeler hakkında hiç bilgim olmadığı için kırmızı beyazı yükleyemedim maalesef.

Verdiğim linkteki Toolbox uygulaması bölümünü okuyun biraz karışık gibi görünse de yapılacak işler kolay tv nin profil yazılımını alıp modlamanız gerekiyor modlanmış profili geri yükledikten sonra da benim vermiş olduğum loğolardan yükleme yapabilirsiniz. (Kalıcı logo) Tv yi ilk kuruluma dönderseniz bile silinmez.
Logo yükleme işlemi tv deki profili aldığınız bölümden yapılıyor profil alırken yaptığınız işlemleri spi klasörü ile tekrarlamış oluyorsunuz hazırlayıp linkini verdiğim spi klasörünün içeriğini silmeden olduğu gibi yükleyin. Yükleme yapıldıktan sonra tv yi kumanda ile kapatın ışık sabit yandıktan sonra tekrar çalıştırın.

Link:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt