Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

I Çevrimdışı

iek19962011

Yeni Üye
23 Ara 2019
8
26
teraspy teraspy D NetCaliber hocam sn 7541204 600217 tvmizin seri numarası bu netflix uygulamasını bir türlü yükleyemedik mb100 oldugunu biliyorum sadece anakartımın acaba bu tvye uygun son yazılım hangisi model adı ;40UA9300 4K SMART TV diğer bir başlıktan arkadaş buraya yönlendirdi sizi etiketlememi söyledi modlama ile açılır falan dedi nasıl yaparız bunu hangi dosyayla yapılır

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
teraspy teraspy D NetCaliber hocam sn 7541204 600217 tvmizin seri numarası bu netflix uygulamasını bir türlü yükleyemedik mb100 oldugunu biliyorum sadece anakartımın acaba bu tvye uygun son yazılım hangisi model adı ;40UA9300 4K SMART TV diğer bir başlıktan arkadaş buraya yönlendirdi sizi etiketlememi söyledi modlama ile açılır falan dedi nasıl yaparız bunu hangi dosyayla yapılır
Hocam profil dosyanızı tv den çekip bana gönderin halledelim

I Çevrimdışı

iek19962011

Yeni Üye
23 Ara 2019
8
26
nasıl yapacağım bunu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

nasıl yapacağım bunu
tamam hocam başka bir başlıktan buldum halledip size atacağım

hocam profilleri aldım hangisini size nasıl göndereceğim bir yere uploadlayıp linkini mi atiyim?

nasıl yapacağım bunu

hocam profilleri aldım hangisini size nasıl göndereceğim bir yere uploadlayıp linkini mi atiyim?

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
nasıl yapacağım bunu

hocam zipten profile klasörünü olduğu gibi çıkarıp flash diskin kök dizinine kopyalayıp tv ye takın menü 4725 ve ardından usb operation seçin işlem bitince tv yi fişten çıkarıp tekrar takın

I Çevrimdışı

iek19962011

Yeni Üye
23 Ara 2019
8
26

hocam zipten profile klasörünü olduğu gibi çıkarıp flash diskin kök dizinine kopyalayıp tv ye takın menü 4725 ve ardından usb operation seçin işlem bitince tv yi fişten çıkarıp tekrar takın
tamamdır çok teşekkür ederim hocam eline sağlık

hocam rahatsız ediyorum tekrar ama netflix halen yok hatta smart tv tuşuna bastıgımda acılan yerde hiçbir değişiklik yok

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt