Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
Hesap yapmayı sevenler için bir sorum olacak ?

TRT 4K da bir yayın kaydetmek istiyorum kayıt süresi 1 saat, acaba 32 gb flash bellek yeter mi ?

E Çevrimdışı

emre66382

Yeni Üye
21 Şub 2019
1
24
arkadaşlar benim tvim mb95 kartlı olan telefunken 3dli tv bunda widi özelliğini açabilirmiyiz ?

linuxp Çevrimdışı

linuxp 

Yeni Üye
3 Haz 2018
22
selamlar,
Vestel 8400 üzerinden aldığım profile dosyasını modlayarak PVR özelliğini açtım.Menüler ve kumanda üzerindeki tuş aktif oldu ancak kaydetme işlemi başlamıyor.
- şu anda Qui V4.35.19.0 versiyonu yüklü, fabrika yazılımına dönerek o versiyondaki profile dosyasını editlediğimde de sonuç aynı oldu

ayrıca HDR özelliğini de aktif edebileceğim bir bölüm bulamadım. Acaba bu cihazda HDR desteği bulunmuyor mu? 49UD8400 LG Panel

2019-02-211.jpg
2019-02-21.jpg

O Çevrimdışı

ONOFF

Aktif Üye
21 Şub 2019
140
PVR konusunda benim cihazım da kayıt sorunu yaşıyorum.
EPG menü olsun yada olmasın farklı kanalları kayıt yapabiliyorken nedense NTV HD kanalını kayıt yapmak istediğimde ekrana DAHA FAZLA ZAMANLAYICI EKLENEMEZ / HİÇ BİR PROGRAM BİLGİSİ YOK yazısı gelmektedir.
Zamanlayıcı sekmesinde herhangi bir programlanmış zamanlayıcı yoktur. Bu hata neden çıkıyor olabilir. Acaba kanal kendince bir korumamı yapıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
NTV HD kanalını kayıt yapmak istediğimde ekrana DAHA FAZLA ZAMANLAYICI EKLENEMEZ / HİÇ BİR PROGRAM BİLGİSİ YOK yazısı gelmektedir.
Zamanlayıcı sekmesinde herhangi bir programlanmış zamanlayıcı yoktur. Bu hata neden çıkıyor olabilir. Acaba kanal kendince bir korumamı yapıyor.
Sanmam,mesajını okuyunca hemen denedim,sorunsuzca kayıt başladı,yoksa bende de kayıt olmazdı,farklı bir şey var mutlaka

G Çevrimdışı

gulnare

Aktif Üye
25 Şub 2019
70
41
Mrblar.
Modlama konusunda yardıma ihtiyacım var. Anakart mb120 kartın hangi özellikelrinidesteklediğini tam olarak nasıl öğrenebilirim?
Vestel Profile Reader ile baktığımda txtler boş oluyor. oradan birşey çıkaramadım. Bu anakartta dahili wifi var mı? HDR aktif edilebilir
mi? Pixellence daha önce aktif etmiştim ama nasıl yaptığımı hiç hatırlamıyorum. Tv+ turkcelin menüde var ama aktik edilebilirmi?

20190225_123618_HDR.jpg

tvp.png
wifi.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Mrblar.
Modlama konusunda yardıma ihtiyacım var. Anakart mb120 kartın hangi özellikelrinidesteklediğini tam olarak nasıl öğrenebilirim?
Vestel Profile Reader ile baktığımda txtler boş oluyor. oradan birşey çıkaramadım. Bu anakartta dahili wifi var mı? HDR aktif edilebilir
mi? Pixellence daha önce aktif etmiştim ama nasıl yaptığımı hiç hatırlamıyorum. Tv+ turkcelin menüde var ama aktik edilebilirmi?
rfve rfve , D tentips ve M mesutank
Gerçi sevgili rfve mb90cı :)

rfve Çevrimdışı

rfve

Aktif Üye
26 Şub 2018
330
Mrblar.

20190225_123618_HDR.jpg

tvp.png
wifi.png

* Denemeden bilemezsiniz bende deneyin Bin Patcher da HDR Menüde gözüküyorsa.
* internal wifi donanımolarak varsa burayı tıkladığınızda açılacaktır. donanım olarak yoksa bir işe yaramaz.
* Turkcell tv açılabilir.
* Pixellance eski yazılımlarda aşma kapamalı olarak gözüküyordu. artık yazılım içine Default açık olarak gömüldüğünden
yeni yazılımlarda Pixellance tıklasanızda tıklamasanızda ekranda göremiyorsunuz.

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
  • Denemeden bilemezsiniz bende deneyin Bin Patcher da HDR Menüde gözüküyorsa.
  • internal wifi donanımolarak varsa burayı tıkladığınızda açılacaktır. donanım olarak yoksa bir işe yaramaz.
  • Turkcell tv açılabilir.
  • Pixellance eski yazılımlarda aşma kapamalı olarak gözüküyordu. artık yazılım içine Default açık olarak gömüldüğünden
yeni yazılımlarda Pixellance tıklasanızda tıklamasanızda ekranda göremiyorsunuz.
rfve rfve Merhaba benim size bir sorum olacaktı, bizim TV Regal 48R6000F bu Tv de HDR özelliği var mıdır varsa nasıl aktif edilebilir ? Anakart MB211.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt