Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

sanalexpress Çevrimdışı

sanalexpress

Aktif Üye
12 Ocak 2018
79
49UD9300 de ses var görüntü yok. fakat son yazılıma ben daha önce geçmiştim. aileme aldığım 49ud8400ü hafta sonu deneyebileceğim.
Teşekkürler.
yefe78 yefe78

M Çevrimdışı

mustafas72

Yeni Üye
1 Mar 2018
31
Bu arada 50ud8400 de hdr açmak isteyenlere duyurulur. 3.62.40 sürümünü yüklemeden önce swpprofile dosyanızdan hdr açtıktan sonra 3.62.40 yüklerseniz hdr açılıyor

3.62.40 güncellemesini yaptıktan sonra swprofileden hdr açsanızda olmuyor. Anca full yazılıma dönüp swprofileden hdr açıp sonra 3.62.40 yüklerseniz hdr açılıyor tesadüfen buldum :)

Cmo paneldede hdr bi başka oluyormuş :)
full yazılıma nasıl döneceğiz

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Cvp: [ilk Mesaj Güncel] Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama

burdaki seçeneği işaretlersek ne olur ? iptv player mi gelir

VrBgmr.png

Merhabalar burdaki iptv konusunu çok öncesinden beridir araştıranlardanım ve sonuç malesef bu özellik bizlere yönelik değilde daha çok kurumsal Hastane ve Otellere yönelik gibi özel amaçlı kullanılan yerlerde tek sistemden ; uydu, kablolu tv, Dvb-t2 karasal yayınları Ses ve Görüntü Sistemleri kategorize etmek için çokluanahtar denilen multiswitch 'e aktarılıp ordanda çokçok ayrıntıya girmeden gateway server ile internette imkanı ile tekrar switch lerle odalardaki tvlere yönlendirilmesiyle vod(filim kiralama), havaalanı uçak bilgilendirmeleri, uyandırma servisi, yemek siparişleri gibi daha birçok şeyin gercekleştirilebildiği hepsine birden bir sistem ve yazılım desteği diyelim kısaca... (mevcuttaki tüm tvlere uyumlu olduğu gibi maliyeti azalma anlamında Dvb-S2/ tuner vs özellikleri çıkartılarak sadece birkaç gerekli özellik ve donanım desteğiyle bir nevi monitör işlevi ile bilgilendirme sağlanması )
sevgi saygı selamlar...

vesteliptv-jpg.jpg

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Vestel TV den yazılım nasıl yedeklenir den yandex den silinmis resimleri çıkmıyor yedekleme Hotel TV yedekleme gibi sadece ayarlarımi mi yedekliyor yoksa full yazılımimi mı yedekliyor

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
Vestel TV den yazılım nasıl yedeklenir den yandex den silinmis resimleri çıkmıyor yedekleme Hotel TV yedekleme gibi sadece ayarlarımi mi yedekliyor yoksa full yazılımimi mı yedekliyor
Otel moduyla aldığınız yedek; kanal listesi, renk ayarları, favori ve Tv nin genel ayarlarıdır.
İlgili video mevcut forumda

M Çevrimdışı

~mustafa~

Aktif Üye
12 Mar 2018
53
Otel moduyla aldığınız yedek; kanal listesi, renk ayarları, favori ve Tv nin genel ayarlarıdır.
İlgili video mevcut forumda

Anladim oda iyi ama keske full yazilimi yedekleyebilseydik ornnegin cekirdek yazilim yuklerken yanlis oldu bozuldu
yedekledigim full yazilimi tv ye atarak sorunu cozerdim

0 Çevrimdışı

01mrt42 

Yeni Üye
26 Şub 2018
20
Televizyonum Finlux marka smart tv, Turkcell TV+ telefondan kullanıyorum ve yansıtma yapıyorum ama telefon çok ısınıyor ve biraz aktarma gecikmeli oluyor. Bir ara PVR özelliğini açarken görmüştüm turkcell tv enable seçeneği vardı az önce tikledim profil dosyasını yeniden attım ama bir faydası olmadı. Bu uygulamayı Turkcell TV+ yüklemenin bir yöntemi var mı bildiğiniz.

T Çevrimdışı

Tayyar

Yeni Üye
26 May 2018
33
43
Arkadaşlar selam,

JVC 55vu73t'de muhteşem bir motion blur (bulanıklanma) etkisi var. PC'de 60 fps'de oyun oynuyorum ve 30 fps'ymiş gibi geliyor. PS4 zaten Allah'lık. Bir önceki çizilen frame'in hayaletini görüyorum. Uzun süre sonrası baş ağrısı yapıyor.

TV'nin sw ve hw profil dosyalarını aldım ve toolbox ile açtım. Pixellence'e dair sadece bir string belirtilmiş. Boolean bir veri yok açılıp kapatılacak. Panel de galiba Samsung. A Ado beyin dediğine göre Pixellence'sız Samsung paneller böyle göz yoruyormuş.

Var mıdır bir çaresi olan? 50 inçlik CMO panelli cihaz nasıl acaba?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt