İLETİŞİM ŞEKLİ HAKKINDA

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Değerli Arkadaşlarım;

Biliyorum sizlere ilk olarak bana ulaşabilmeniz adına mail adresimi veriyorum, Mail adresime sorduğunuz sorulara ise forumda cevap yazıp, yazdığım cevabın linkini mailde size cevap olarak yolluyorum. Tabi ki devamında sizin soracağınız başka soru var ise forumdan sormanızı beklerim.

Buradaki ana amaç foruma üye kazandırmaya çalışıyor gibi algılanabilir lakin asıl konu, genelde sorulan soruların ortak olması ve verilen cevapları herkesin görebilmesidir. Yeri geliyor günde yüzlerce soru cevaplıyorum (Rekorum 1 günde 404 cevap) Bu anlamda sizlerin de beni anlamanızı rica ediyorum.

Mail üzerinden yapılan bilgi alışverii sadece bizim özelimizde kalır, bu gibi durumlarda ise TOPLULUK kavramının bilgi edinme hakkını ellerinden almış oluruz.

Bu anlamda sizlerden ricam, devam sorularınızı lütfen forum üzerinden sorunuz, maillere şimdiye kadar cevap vermeye çalıştım ancak hem zaman sorunum hem de haksızlık olduğunu düşünüyor olmam nedeniyle artık mailden gelen devam sorularına cevap veremeyeceğimi bildirmek istiyorum.  

Saygılarımla.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Mail konusundaki ricamı tekrar etmek istiyorum. 

Arkadaşlar cevap bekleyen 10 larca mailim var, aynı konular için yeniden size yazmak, çözüm ve yazılım bekleyen diğer arkadaşlarımıza haksızlık yaratıyor. Rica ediyorum mailden size link paylaştığımda dönüşlerinizi tekrar mailime yapmayınız, forumdan yazınız.  :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konuyu hatırlatma gerekliliği doğmuştur zira ''İNSAN BİR CEVAP VERİR'' tarzı sitemler alıyorum.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bende Alternatif Bol
Ozel Mesaj
Mail
Whatsapp
Cep Telefonu
Olmadı Dukkanı Ararım
Baktım Care Kalmadı Yengeyi Arar Sikayet Eserim Seni :kop:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Bende Alternatif Bol
Ozel Mesaj
Mail
Whatsapp
Cep Telefonu
Olmadı Dukkanı Ararım
Baktım Care Kalmadı Yengeyi Arar Sikayet Eserim Seni :kop:

O son madde olmayaydı iyiydi :kıskıs:

Buyrun sorun neydi? hemen çözelim :kop:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Bi Yoklayayım Dedim
Hemen Dönüş Yapacak mısın Diye

Demek ki Son Secenek Etkili Bir Yol :kop:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Eşimden Korkmuyorum Diyebilen Kaç Kişiyiz
Ahali
Yanlız Birakmayin Beni :kıskıs:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Buyrun Gelın Basın Gozum Ustune , Hanımdan Korkacak Olsak Nıkahımıza Almazdık :kop:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri