İkinci El Lg Titan Alınır mı?

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
120
33
Zaten o klimayı ilk takan adam düzgün takmasa 3 yılda bir sorun çıkardı diye düşünüyorum, demekki işçiliği güzel.

G Çevrimdışı

guizan

Yeni Üye
27 Haz 2021
5
34
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Ürünü aldım. 2 gündür aralıksız soğutma modunda kullanıyoruz. Kullandığımız oda güney cephe termometre 28.5 derece civarında gösteriyor. Oda yaklaşık 30-35 metre kare büyüklüğünde.
Klimayı 25 derecede ve en düşük seviyenin Bir üstünde fan hızına ayarlamışız. Konforlu bir şekilde serinliyoruz.

Tek merak ettiğim bu durum acaba faturaya nasıl yansıyacak. 2 aydır fatura 90 TL gelmekte. Bakalım klimadan sonra tüketim nasıl değişecek. İnşallah sevincimiz boğazimizda kalmaz :hmm?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum. Ürünü aldım. 2 gündür aralıksız soğutma modunda kullanıyoruz. Kullandığımız oda güney cephe termometre 28.5 derece civarında gösteriyor. Oda yaklaşık 30-35 metre kare büyüklüğünde.
Klimayı 25 derecede ve en düşük seviyenin Bir üstünde fan hızına ayarlamışız. Konforlu bir şekilde serinliyoruz.

Tek merak ettiğim bu durum acaba faturaya nasıl yansıyacak. 2 aydır fatura 90 TL gelmekte. Bakalım klimadan sonra tüketim nasıl değişecek. İnşallah sevincimiz boğazimizda kalmaz :hmm?
180-200 en az bence.
Bir tane wattmetre alıp ölçüm yapabilirsiniz.

H Çevrimdışı

hardcrss

Aktif Üye
26 May 2021
120
33

Bence fani otomatige alsaniz daha iyi olur. 25 derece ayarli odada sicaklik 28 derece oluyorsa hava sirkulasyonu yeteri kadar saglanamiyor gibi.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,436
Bence fani otomatige alsaniz daha iyi olur. 25 derece ayarli odada sicaklik 28 derece oluyorsa hava sirkulasyonu yeteri kadar saglanamiyor gibi.
klima küçük hacim büyük düşük fanda kullanırsanız.
tabiri caizse düşük viteste arabaya
yüksek hız yaptırmaya benzer
kompresor yuksek hizda çalışır tüketim artar.
Gunduzleri yuksek fanda
aksamlari sesten rahatsiz olursaniz 4. kademe kullanin.

G Çevrimdışı

guizan

Yeni Üye
27 Haz 2021
5
34
Yukarıda durumu yanlış izah ettim. 28 buçuk derece çalıştırmadan önceki sıcaklık değeriydi. Klimayı çalıştırdiktan sonra sıcaklık 25,5 -26 derece seviyelerine indi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

klima küçük hacim büyük düşük fanda kullanırsanız.
tabiri caizse düşük viteste arabaya
yüksek hız yaptırmaya benzer
kompresor yuksek hizda çalışır tüketim artar.
Gunduzleri yuksek fanda
aksamlari sesten rahatsiz olursaniz 4. kademe kullanin.
Hocam yalnız dediğiniz şekilde yaptığım zaman fan yüksek üfleyince havası rahatsız etmeye başlıyor. Flipleri aşağı tarafa ayarlasam dahi kanepenin altından bize vuruyor. Ama eğer dediğiniz şekilde ayarlamak gerekirsa öyle yaparım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
n11 den lg tıtanın sıfırını 3-4 yıl önce 3000-3500 tl bandına alıyordum tam alacakken peder arkadaştan al diye ısrar edince fujıplus almıştım hiç memnun kalmadım.keşki bu tıtanı yada m.e alsaydım diye hala üzülürüm.şimdi ise cepte paralar kalmadığı için en dandik klimayı bile alacak güç kalmadı malesef.

heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
420
33
n11 den lg tıtanın sıfırını 3-4 yıl önce 3000-3500 tl bandına alıyordum tam alacakken peder arkadaştan al diye ısrar edince fujıplus almıştım hiç memnun kalmadım.keşki bu tıtanı yada m.e alsaydım diye hala üzülürüm.şimdi ise cepte paralar kalmadığı için en dandik klimayı bile alacak güç kalmadı malesef.
Evet bende bu cihazı 4 yıl önce n11 üzerinden alanlardanim. O zamanlar çek vs ile 3250 tl ye almıştım. Hayatımda yaptığım en doğru kararlardan biri bu oldu :)
Bu makine sayesinde 4 kışı hiç sıkıntı yaşamadan geçirdik. Özellikle ısıtma performansı ve tüketim değerinden memnunum.
Şuanda da altında oturmuş efil efil soğutuyor bizi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt