İki TV arasında kaldım ONVO OV65500 vs Vestel 65UA9600

4 Çevrimdışı

4sante

Yeni Üye
2 Nis 2023
5
26
Merhabalar,
Uygun fiyatlı 65 inç bir Smart TV almak istiyorum fiyatına göre özelliklerini beğendiğim ve 10.500 TL'ye bulduğum ONVO OV65500 oldu.
Ayrıca 13.500 TL'ye Vestel 65UA9600 modelini gördüm. Aralarındaki fark nelerdir, hangini tercih etmeliyim, yada varsa bu fiyat bandında başka model önerilerinizi de bekliyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Birisi webos ,diğeri android :)
Büyük ihtimalle sevgili W Winston ve Samurai Unforgotten yardımcı olurlar ama ben alacak olsam tabii ki vestel alırdım,android olduğundan değil,sadece marka olarak seçerdim,tabii benim şahsi görüşümdür çünkü tv tavsiyesi vermiyorum :ok

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
ONVO OV65500 ve Vestel 65UA9600 ikisi de farklı özelliklere ve özelliklere sahip 65 inçlik televizyonlardır. İşte bazı karşılaştırma noktaları:

Görüntü Kalitesi:

• ONVO OV65500, 4K çözünürlüğe (3840 x 2160) sahiptir ve HDR'yi destekler, daha yüksek bir görüntü kalitesi ve kontrast sağlar.
  • Vestel 65UA9600 de aynı şekilde 4K çözünürlüğe (3840 x 2160) sahiptir ve HDR10+, Dolby Vision ve HLG'yi destekler, daha yüksek bir görüntü kalitesi sağlar.
Tasarım:

• ONVO OV65500, ince bir çerçeve ve pürüzsüz bir yüzeyle şık ve minimalist bir tasarıma sahiptir.
  • Vestel 65UA9600 de ince bir tasarıma sahiptir, ancak biraz daha geniş bir çerçeveye ve bazı kişilerin beğenmeyebileceği garip bir ayaklığa sahiptir.
Akıllı Özellikler:

• ONVO OV65500, dahili Wi-Fi ve Netflix ve Amazon Prime Video gibi çeşitli uygulamalara ve yayın hizmetlerine erişim gibi akıllı TV özelliklerine sahiptir.
  • Vestel 65UA9600 de ayrıca dahili Wi-Fi ve akıllı TV özellikleri, çeşitli uygulamalara ve yayın hizmetlerine erişim sunar.
Bağlantılar:

• ONVO OV65500, 3 HDMI bağlantısı ve 2 USB bağlantısı içerir.
  • Vestel 65UA9600, 4 HDMI bağlantısı, 3 USB bağlantısı ve Ethernet bağlantısı da dahil olmak üzere daha fazla bağlantı seçeneği sunar.
Sonuçta, bu iki televizyon arasındaki seçim, bireysel ihtiyaçlar ve tercihlere bağlıdır. Yüksek görüntü kalitesi ve minimalist bir tasarım arıyorsanız, ONVO OV65500 iyi bir seçim olabilir. Ancak daha yüksek görüntü kalitesi, gelişmiş HDR formatları ve daha fazla bağlantı seçeneği arıyorsanız, Vestel 65UA9600 daha uygun olabilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Onvo tv alıp monitör olarak kullanmayı düşünüyorsanız eyvallah.

webos-android tarafında uygulamalar ve lisansla ilgili çok fazla şikayet var.
Ayrıca firma ve servisin ilgisizliği hat safhada.

Gaza gelip bu tarz tvlere para bağlamayın.

4 Çevrimdışı

4sante

Yeni Üye
2 Nis 2023
5
26
Yorumlar için teşekkürler anladım ki ONVO'nun marka, servis gibi konularda eksiği var peki 12 Bin TL fiyat bandına kadar farklı bir TV önerebilir misiniz servis, marka ve uzun ömürlülük anlamında daha iyi olan. 11.800 TL'ye modeli iyi midir?

4 Çevrimdışı

4sante

Yeni Üye
2 Nis 2023
5
26
ONVO OV65500 ve Vestel 65UA9600 ikisi de farklı özelliklere ve özelliklere sahip 65 inçlik televizyonlardır. İşte bazı karşılaştırma noktaları:

Görüntü Kalitesi:

• ONVO OV65500, 4K çözünürlüğe (3840 x 2160) sahiptir ve HDR'yi destekler, daha yüksek bir görüntü kalitesi ve kontrast sağlar.
  • Vestel 65UA9600 de aynı şekilde 4K çözünürlüğe (3840 x 2160) sahiptir ve HDR10+, Dolby Vision ve HLG'yi destekler, daha yüksek bir görüntü kalitesi sağlar.
Tasarım:

• ONVO OV65500, ince bir çerçeve ve pürüzsüz bir yüzeyle şık ve minimalist bir tasarıma sahiptir.
  • Vestel 65UA9600 de ince bir tasarıma sahiptir, ancak biraz daha geniş bir çerçeveye ve bazı kişilerin beğenmeyebileceği garip bir ayaklığa sahiptir.
Akıllı Özellikler:

• ONVO OV65500, dahili Wi-Fi ve Netflix ve Amazon Prime Video gibi çeşitli uygulamalara ve yayın hizmetlerine erişim gibi akıllı TV özelliklerine sahiptir.
  • Vestel 65UA9600 de ayrıca dahili Wi-Fi ve akıllı TV özellikleri, çeşitli uygulamalara ve yayın hizmetlerine erişim sunar.
Bağlantılar:

• ONVO OV65500, 3 HDMI bağlantısı ve 2 USB bağlantısı içerir.
  • Vestel 65UA9600, 4 HDMI bağlantısı, 3 USB bağlantısı ve Ethernet bağlantısı da dahil olmak üzere daha fazla bağlantı seçeneği sunar.
Sonuçta, bu iki televizyon arasındaki seçim, bireysel ihtiyaçlar ve tercihlere bağlıdır. Yüksek görüntü kalitesi ve minimalist bir tasarım arıyorsanız, ONVO OV65500 iyi bir seçim olabilir. Ancak daha yüksek görüntü kalitesi, gelişmiş HDR formatları ve daha fazla bağlantı seçeneği arıyorsanız, Vestel 65UA9600 daha uygun olabilir.
Detaylı karşılaştırmanız için çok teşekkürler, rica etsem Grundig 65 GEU 7830 modelini de aynı karşılaştırmayı yapabilir misiniz

E Çevrimdışı

efege

Yeni Üye
30 Mar 2023
10
36
Yorumlar için teşekkürler anladım ki ONVO'nun marka, servis gibi konularda eksiği var peki 12 Bin TL fiyat bandına kadar farklı bir TV önerebilir misiniz servis, marka ve uzun ömürlülük anlamında daha iyi olan. 11.800 TL'ye modeli iyi midir?
Tcl p635 58inch incelemenizi öneririm onvo Grundig vs bulaşmayın naçizane önerim. Tcl vatan da 13bin civarındaydı iki gün önce

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Grundig led aydinlatma sorununu cok fazla yasatan bir marka ben sahsen tercih etmem,ekran yenileme hizlari farkli vestel ile ama bu gözle farkedilebilecek bir özellik degil..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Detaylı karşılaştırmanız için çok teşekkürler, rica etsem Grundig 65 GEU 7830 modelini de aynı karşılaştırmayı yapabilir misiniz

İki televizyon arasında kalmış bir kullanıcı olarak hangi seçeneğin daha iyi olduğu tamamen kişisel tercihlerinize bağlıdır. Ancak, iki televizyon arasındaki özellikleri ve farklılıkları karşılaştırarak daha iyi bir bilgi edinebilirsiniz.

Vestel 65UA9600, 65 inçlik bir televizyon ve 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip. Smart TV özellikleri vardır ve Android 9.0 işletim sistemine sahiptir. Ayrıca, 20 watt ses sistemi ile birlikte gelir. Bu televizyonun diğer özellikleri arasında HDR destekli olması, USB ve HDMI bağlantı noktaları, Wi-Fi ve Bluetooth desteği yer almaktadır.

Grundig 65 GEU 7830 de 65 inçlik bir televizyon ve 4K Ultra HD çözünürlüğe sahip. Smart TV özellikleri de vardır ve Android TV 9.0 işletim sistemi ile birlikte gelir. Ayrıca, 20 watt ses sistemi ile birlikte gelir ve diğer özellikleri arasında HDR10+ desteği, USB ve HDMI bağlantı noktaları, Wi-Fi ve Bluetooth desteği yer alır.

Her iki televizyon da benzer özelliklere sahiptir ancak bazı farklılıklar da vardır. Örneğin, Vestel, Android işletim sistemine sahipken Grundig, Android TV işletim sistemine sahiptir. Ayrıca, Grundig, HDR10+ desteğine sahipken Vestel, HDR desteği sunar.

Bu özellikler ve fiyatlarını da dikkate alarak, ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri