İki futbol takımı ...

Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Bir rivayete göre Portekizli diktatör Salazar'a ülkeyi 41 yıl tek başına nasıl yönettiğini sormuşlar. Hafif bir gülümseme ile "Tres F" yani "3 F ile" diye yanıt vermiş; Fiesta (eğlence), Fatima (din) ve Football (futbol). ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Mükemmel bir bakış açısı abi. :ok
Yıllar önce bende şöyle yazmıştım;

"Futbolu, hayatınızın ekseni yaparsanız; beyaz çizgiyi geçip gol olan "her" top ile hayatınız eksen kayması yaşar"

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Günümüzde spordan çok -Babadan ogula geçen- ilginç bir taraftarlik ,önderlik ,fanatiklik olma mecburiyeti durumu; yaşadığımız .. bende koyu bir taraftarim ama fanatik değilim . Hoş babam köyde ve kasabada antrenör de olmuştu. Çok para yedirmis sağa sola .. neyse futbol ilginç.. detaya inersen böyle çok saçma işte ?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Günümüzde spordan çok -Babadan ogula geçen- ilginç bir taraftarlik ,önderlik ,fanatiklik olma mecburiyeti durumu; yaşadığımız .. bende koyu bir taraftarim ama fanatik değilim . Hoş babam köyde ve kasabada antrenör de olmuştu. Çok para yedirmis sağa sola .. neyse futbol ilginç.. detaya inersen böyle çok saçma işte ?

Herkes futbol oynadığı için nefret etmiştim. İyi ki etmişim. :hihi

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Futbola nedense hiç ilgi duymadım sarmadı beni. Bunda sağlık problemlerim olması ve fiziksel olarak futbol oynayacak kapasitede olmamanın etkisi olabilir ama izlemek de hiç hoşuma gitmiyor. İzlemeyi sevdiğim tek spor dalı motor sporları. Bir heyecanı var her an herşey değişebiliyor favorim ralli. Bu sene gidip Marmaris rallisinde canlı canlı izlemeyi düşünüyordum ama maalesef olmadı korona salgınından dolayı. Sebastien Ogier bir sene daha emekli olmasa bari WRC'nin en efsane pilotlardandır kendileri bu sene son senesinde görmek istiyordum ama nasip olmadı.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt