Idle: Tower Defense

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba, Forum Ahalisi oyunumuz çıktı. 3 aylık proje sonunda işlemler bitti ve bugün yayına alındı. Oyuna dair bilgileri;
Idle Tower Defense, harika ve çizgi film benzeri grafiklere sahip 100'den fazla zorlu seviyeye sahip, oynaması tamamen ücretsiz bir kale savunma oyunudur.
▶ Kolay kontroller
▶ +50 Düşman karakteri
▶ +20 yetenek ve güçlendirme
▶ +20 savunma karakteri
▶ +5 kale tasarımı
▶ +100 oyun seviyesi
▶ Karikatürvari grafikler
▶ Her zaman güncel
▶ Kalenizi ve karakterlerinizi güçlendirin ve daha az hasar alın
▶ Yetenekleri kullanarak düşmanları püskürtün
▶ Güçlendirmelerle düşmanlara daha fazla hasar verin
▶ Özel iksirler sayesinde hasarınızı ve yeteneklerinizin kullanımını artırın
▶ Günlük ödüller
▶ Seviye ödülleri
ve dahası Idle Tower Defense'de seni bekliyor, hemen ücretsiz indir ve eğlencenin dibine vur! Unutmayın en iyi savunma saldırıdır ;)

Oyun İçi Görseller:

unnamed-4.webp
unnamed-3.webp
unnamed-2.webp
unnamed-1.webp

İndirme Linki;

Reklamlar ekranı kapılıyor, düzenlenecek. İnternetsiz oynarsanız reklam çıkmaz. Hatalar ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Oyun güzel 80. Bölümdeyim başta zor tekniği çakınca kolay birde ekran altını kapatan reklam var neti kapatınca gelmiyor ama net açık kalmalı iletişim için şart ekrannı kapatan reklam işini çözülse yeter

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Çok teşekkür ederim, reklam olayını 1.2 gün için de düzenlenecek. 10 bölüm daha eklenecek

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Emeğinize sağlık. Bir kaç geri bildirim vereceğim müsadenizle.

Alttaki reklam olayı kanser ediyor çözülecek demişsiniz zaten emeğinize sağlık.

Oyun kısır döngüde sürekli aynı. Şöyleki; arada karşıdan gelen unit değişiyor ama konumlar aynı towerlar aynı. Farklı harita ve konum eklerseniz güzel olur bence. towerları konumlandıramıyoruz. Mesafe farklı özellik vs çeşitlenirse güzel olur. Alttaki özelliklerin nasıl neye göre çalıştığını deneye yanıla bulabiliyoruz hangisi kaç exp istiyor belli değil.

Ben oyunu sildim bir kaç güncellemeden sonra yine denerim. Tekrardan emeklerinize sağlık. Tebrik ediyorum.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Emeğinize sağlık. Bir kaç geri bildirim vereceğim müsadenizle.

Alttaki reklam olayı kanser ediyor çözülecek demişsiniz zaten emeğinize sağlık.

Oyun kısır döngüde sürekli aynı. Şöyleki; arada karşıdan gelen unit değişiyor ama konumlar aynı towerlar aynı. Farklı harita ve konum eklerseniz güzel olur bence. towerları konumlandıramıyoruz. Mesafe farklı özellik vs çeşitlenirse güzel olur. Alttaki özelliklerin nasıl neye göre çalıştığını deneye yanıla bulabiliyoruz hangisi kaç exp istiyor belli değil.

Ben oyunu sildim bir kaç güncellemeden sonra yine denerim. Tekrardan emeklerinize sağlık. Tebrik ediyorum.
Teşekkürler. Yeni güncelleme de bu dediklerinizi dikkate alacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt