İdefix alışverişlerinde dikkat edin.

cihanaa Çevrimdışı

cihanaa

Yeni Üye
5 Tem 2021
1
34
Merhabalar idefix sitesi ile yaşadığım bir sorunu paylaşmak ve fikir almak için buraya yazıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

idefix adresinden bir klavye aldım tahmini teslimat süresi boyunca bekledim 15 gün kadar bekledim. Bu sırada ürün sitede bitti stok yenilendi tekrar satışa çıktı ancak bana kargo yapılmadı fatura bile kesilmedi. Beklerken müşteri temsilcisi ile görüştüm bir sorun varsa iade edin başka siteden alacağım vs gibi konuşmalar oldu. Müşteri temsilcisi sorun olmadığını teslimatın yapılacağını söyledi.

Günümüze geldiğimizde ne teslimat yapıldı ne fatura kesildi, işin garibi müşteri temsilcisi ürün elimizde yok derken sitede satış devam ediyor. Bunu dile getirdiğimde böyle bir şey yok deniyor ancak ürün satışta. Tabi beklerken kampanyalar bitti ürün fiyatı diğer sitelerde de arttı.

Şimdi ne yapacağım ben paramı istemiyorum ürünü istiyorum yasal olarak bunu nasıl isteyebilirim yada dile getirebilirim. Okuduğunuz ve verdiğiniz fikirler için tekrar teşekkür ederim iyi günler.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri