Hyundai Hp710Set 710W Darbeli Matkap

Kisuke Urahara Çevrimdışı

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Merhaba , hepsiburada 200 tl lik hyundai matkapta indirim yapacak sizce nasıldır? Matkabın yanında matkap ucu+ çanta veriyor.
Kampanya ile daha düşecek 160 -170 tl filan olur.
Standart ev işleri için kullanılacak.

Bosch EasyImpact 570 Darbeli Matkap'a ( Ortalama 260 Tl) yakın performans verecekse alacağım. Matkabın yanında çanta ve sırt çantası veriyor.

Hyundai :
Bosch:

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ev işleri için kullanılabilir ama ben bu tarz ürünleri pek beğenmiyorum. Beğenmeme sebebim şu, işim gereği surekli lazım oluyor, bazen bundan kullanmak zorunda kalıyoruz. O zaman ölümlerden ölüm beğeniyoruz. He şu bı gercek alayım kenarda dursun ayda 1 sene de 1 lazım olur diyorsan iş görür. Hundai olan daha yüksek watt değerine sahiptir. İkisi arasında daha mantıklı seçim olur.

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
Ev işleri için kullanılabilir ama ben bu tarz ürünleri pek beğenmiyorum. Beğenmeme sebebim şu, işim gereği surekli lazım oluyor, bazen bundan kullanmak zorunda kalıyoruz. O zaman ölümlerden ölüm beğeniyoruz. He şu bı gercek alayım kenarda dursun ayda 1 sene de 1 lazım olur diyorsan iş görür. Hundai olan daha yüksek watt değerine sahiptir. İkisi arasında daha mantıklı seçim olur.

Aynen ayda yılda bir delme filan olursa olur . O zaman alınabilir bir ürün. Teşekkürler.

Daha kaliteli alınabilir dediğin ne var mesela çok pahalı olmamakla birlikte sağlam diyeceğimiz :) indirim filan olursa aklımızda olsun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İkisi de kalite olarak birbirinden fazla farkı yok gibi geliyor. Bosch'un mavi serileri iyiydi sanırım. :alala
Dübel için duvar delmeyi düşünüyorsanız bu ürünlere bakmayın zaten.
Bunlardaki darbe basit bir titreşim şeklinde. :hihi

Ahşap delmek için alıyorsanız işinizi görür, tek dikkat etmeniz gereken şey uzun süre kullanmamak.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ben iş yerinde bunun 900w olan modelini kullanıyorum. fiyat uygun gelirse bakabilirsin 800watt:
kendi kullandığım :
bu zamana kadar hep bosh kullandık, profesyonellerinden tut dandiğine kadar. klima panç delikleri olsun , beton, tuğla vs her konuda dewalt fark açtı. önceden senede 1 bosh alırken şimdi 2 senedir 3 adet aldığım 900w dewalt hala devam ediyor.
önümüzdeki zamanlarda 1 tane daha dewalt alacağım.
sana gönderdiğim fiyat performans konusunda makul, çok iş yapmayacağın için işine gelirmi bilmem :)

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424
İkisi de kalite olarak birbirinden fazla farkı yok gibi geliyor. Bosch'un mavi serileri iyiydi sanırım. :alala
Dübel için duvar delmeyi düşünüyorsanız bu ürünlere bakmayın zaten.
Bunlardaki darbe basit bir titreşim şeklinde. :hihi

Ahşap delmek için alıyorsanız işinizi görür, tek dikkat etmeniz gereken şey uzun süre kullanmamak.

valla duvara banyo da filan iki delme yapacaktım. Yapmayacaksam , bozulacaksa daha kalitelisine bakmakta yarar var. Ahşapla işim olmadı şimdiye kadar.?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ben iş yerinde bunun 900w olan modelini kullanıyorum. fiyat uygun gelirse bakabilirsin 800watt:
kendi kullandığım :
bu zamana kadar hep bosh kullandık, profesyonellerinden tut dandiğine kadar. klima panç delikleri olsun , beton, tuğla vs her konuda dewalt fark açtı. önceden senede 1 bosh alırken şimdi 2 senedir 3 adet aldığım 900w dewalt hala devam ediyor.
önümüzdeki zamanlarda 1 tane daha dewalt alacağım.
sana gönderdiğim fiyat performans konusunda makul, çok iş yapmayacağın için işine gelirmi bilmem :)

Çok teşekkürler bilgiler için. Dewalt 800 watt dediğin gayet yeterli, çok bile bana.
işte kullanan bilgi sahibi olanlara sormak yarar var.?

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
valla duvara banyo da filan iki delme yapacaktım. Yapmayacaksam , bozulacaksa daha kalitelisine bakmakta yarar var. Ahşapla işim olmadı şimdiye kadar

Birini çağırsanız daha ucuza gelmez mi hocam? :hihi

Fikoloji'nin dediği gibi bir ürün işinizi daha kolaylıkla görecektir;

Ben belki bütçe yükseltemezsiniz diye bir öneride bulunmadım. Dewalt, Makita, Hilti, Milwaukee gibi kalitesini ispatlamış markalara bakabilirsiniz.

Bu arada dikkat edin Dewalt'ın çakmaları mevcuttur, onları da tasarım veya logo farkından anlayabilirsiniz. :hihi

Kisuke Urahara 

Aktif Üye
21 Mar 2019
424

Ben belki bütçe yükseltemezsiniz diye bir öneride bulunmadım. Dewalt, Makita, Hilti, Milwaukee gibi kalitesini ispatlamış markalara bakabilirsiniz.

Bu arada dikkat edin Dewalt'ın çakmaları mevcuttur, onları da tasarım veya logo farkından anlayabilirsiniz. :hihi

ya yazın yayla komşudan istedim aldım kullandım. Şimdide lazım oluyor sağdan soldan istemek yerine basit arada kullanabileceğim bir tane alayım dedim. :gul
Bilgiler için teşekkürler.?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

çakmalar genelde şarjlı matkaplarda oluyor örnek : marka farklı ürün dewalt la aynı, etiket farklı, açıklama farklı :)
he yabana atmayın ben bu tarz ürünlerden 5 tane kullandım 3. senemdeyim 2 si geçenlerde çalındı. fiyat olarak çok güzel ve hakikaten güzel ürün yakın zamanda yeniden alıyorum.
bu tip ürünleri letgoda genelde ihraç fazlası, gümrük malı olarak satılıyor :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
çakmalar genelde şarjlı matkaplarda oluyor örnek : marka farklı ürün dewalt la aynı, etiket farklı, açıklama farklı :)
he yabana atmayın ben bu tarz ürünlerden 5 tane kullandım 3. senemdeyim 2 si geçenlerde çalındı. fiyat olarak çok güzel ve hakikaten güzel ürün yakın zamanda yeniden alıyorum.

Evet, Letgo'da fazlasıyla çakması mevcut. Hiç almadım ama ucuz etin yahnisidir diye yanaşmıyorum. :hihi
Gerçi şarjlı matkapta sorun çıksa çıksa, pilden çıkar. Onu da değiştirerek çözülür muhtemelen. :sirit

SAMILO Çevrimdışı

SAMILO

Aktif Üye
15 Şub 2018
181

Beninde şarjlı matkapa ihtiyacım var (hem matkap hem vidalama) yeni ürün aldığınızda inceleme ve yorumlarınızla bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim.Birde bu çakma olanların bataryası bulunabiliyor mu ? yoksa komple atıp yenisini almak dahamı mantıklı oluyor :hihi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Beninde şarjlı matkapa ihtiyacım var (hem matkap hem vidalama) yeni ürün aldığınızda inceleme ve yorumlarınızla bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim.Birde bu çakma olanların bataryası bulunabiliyor mu ? yoksa komple atıp yenisini almak dahamı mantıklı oluyor :hihi
dedğim gibi çakma kullanıyorum link te paylaşmıştım 2 sene oldu çok bile gitti, bu gün orjinallerin batryası 400 tl iken, yedeği olan çakmaya 200 tl vermek bana cazip gelmişti

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt