Hyperlapse Pro Ücretsiz

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
microsoft un magzasinda yasanan bir problemden dolayi Hyperlapse programi satin alinamiyormus o yüzden ms özür olarak (yersen) ücretsiz lisans dagitiyormus elde etmek icin mail atip lisans istemeniz yeterliymis

ayrintili bilgi ingilizce olarak :

bana balik tutmayi ögretme surdan bir balik ekmek al gel diyen üsengecler icin baska birisini aldigi lisans sanirim cogu kisi kurabilmis ayni lisansla denemek isteyenler icin

okadar anlattinda nedir bu program ne ise yarar google bizim köye henüz gelmedi diyenler icin:
internette birinin yazidigi aciklama
"kamerayı elinizde tutup ortalıkta dolanarak çektiğiniz videoları biraz hazlandırdığınız da elinizde tuttuğunuz için oluşan sarsıntılar gözü yorar, sizi rahatsız eder ya. işte bu yazılım o sarsıntıları ortadan kaldırıyor ve videoları sanki gimble'la çekmişiniz gibi havada süzülürcesine çekilmiş gibi izlenmesine olanak sağlıyor. denedim çalışıyor! 50$ fiyatı var. biraz daha ucuz olsa parasını çıkartır bu şekilde ikna olmadım gibi. "

bir video

B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
Veri işlemek için bedava dağıtıyor olmasın? :kiskis
yapay zeka arastirmalari icin kullanima uygun veriler olur örnek videolardaki gibi sokaklar insan yüzleri vs hizlandirilmis video ile koca bir sehri gün boyunca dolasip cekim yapan insanlar internete yüklemeden önce vs hizlandirma yapsa 1 saatlik hizlandirilmis video elde eder o video ile sehir hakkinda detayli bir veri girisi saglanabilir
simdi baglantiyi kesmem lazim kapi caldi cia gelmis gizli planimizi ortaya cikardin diyorlar :alsana

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri