HTC M8 harman kardon edition kulaklik tavsiye

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Abuk performans bekleyen biri değilim. Geçen yaz ramazanın 1. Günü teknosadan jbl kulak içi kulaklık aldım 60 tl ye hala kullanıyorum. Modelini unuttum k.b

C100SI mi? Ben de kullanıyorum şu an.:hihi

Ucuza bir ürün arıyorsanız bakacağınız ürün ve modeller belli zaten. JBL, Sony, Sennheiser.

Philips ve Pioneer da ihtimal dahilinde değerlendirilebilir ama kulak içi Philips'per beklediğim kadar iyi değildi maalesef. (Ucuz modelleri)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
O telefon kaç OHM'a kadar kulaklık sürebilir bilemem ama işi ses olan firmalara bakın derim.
Anladığım kadarıyla parlak ses profiline sahip bir kulaklık arıyorsunuz.
Bütçeniz ne kadar bilemem ama JBL ürünlerine bir bakın derim.

Sennheiser firmasına da bakın derim.
Bütçe sorunu yoksa Bose firmasına da bakabilirsiniz.

Kısacası işi ses olan firmalara bakın işte. Model tavsiye edebilecek kadar tecrübeli değilim maalesef. :hihi
Hi-fi severim, biraz odyofillik vardır ama elimden tonla ürün geçen biri de değilim. :bilmiyom
32 50 r arası kulaklığı sürüyor o telefon.
ama sesi mat. ve iyi kulaklık olsa da telefonlar yapı gereği iş görmüyor. ama arkadaşda fiio varmış. ona takar kullanır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Xiaomi hybrid pro hd nasıldır?
kulaklık amfisi olmayan her telefon ses konusunda bi adım geridir unutma. tf9590 dı sanırım. fx9590 değil:) telefonlarda olan parça kodudur. ve gayet iyi bi amfi. ama ses kaynağı kötü olduğundan ses kötü çıkıyor.
bildiğim kadarı ile xperia m5 aqua ve diğer serilerinde, htc one serilerinin nbazılarında, alcatel idol 4 de ve sanırım türkcell t50 de bulunuyor.
bu telefonlara yüksek kulaklık takılabilir. ama buna taktığını kulaklıklar diğer telefonlarda aşırı kısık ses veriyor. yine onların da orjinalinden yüksek ses alıyorsunuz ama bu telefonlarda asıl bangır bangır bağırıyorlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt