HOTPOİNT Flarmoni Orkestrası Piston Senfoni 2

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar merhaba;

Konuyu hatırlamayanlar için belirteyim, HOTPOİNT 9.000BTU inverter klimamda düşük frekansta piston vurma şikayetimne istinaden 2 aylık uğraş sonucu HOTPOİNT müşteri hizmetlerini klimanın bozuk olduğuna ikna edebilmiş ve Servisin arkadaşım olması nedeniyle kompresör değişimine onay vermiştim (Klima yeni ve sorun 1 aylıkken ortaya çıktı)

Kompresör değişikliğinden sonra genel durum aşağıdaki gibidir. :kiskis

Hatırlamak isteyenler için ise kompresör değişmeden önceki sesi de şuraya ekleyeyim :ok

Evet arkadaşlar bazılarınızın bildiği üzere bizler mümkün olduğunca değişik markaları satın alıp kullanıcı deneyimlerine de sahip olduktan sonra sizlere tavsiyelerde bulunmaya çalışıyoruz. @Sota Ahmet kardeşim de ben de bu anlamda bu güne kadar oldukça ürün satın aldık. Bildiğiniz üzere daha ekonomik koşullarda VESTEL üretimi ürünler alabilecekken sırf sizlere deneyimleyebilmek adına satın almıştım bu klimayı da.

Eleştirilerimi daha önce de dile getirmiştim. Kurum oldukça enteresan, Onarım ekipleri yerine ikna timleri kurmuş gibiler.
Yetkili servis kendisi arıza kaydı açamıyor ki bu bence çok saçma. İlla ki önce müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı açtırmanız gerekiyor.

Aradığınızda hemen açtıklarını mı sanıyorsunuz? Yanılıyorsunuz :kiskis

Önce sizi ürünün arızalı olmadığına ikna etmeye uğraşıyorlar.

Ben diyorum ki ''Klimam sesli çalışıyor''
O diyor ki ''kedidir kedi''

:kop

İkna operasyonu başarılı olursa servis hizmetini yine de alabiliyorsunuz. Servisi arkadaşımdır, kardeşimdir ama darılmasın bildiğiniz üzere biz eş dost akraba marka kayırmıyoruz. Arkadaşımın personelinden birisi klimaya bakıp ''Haaaa 20 de çalıştırıyorsunuz da ondan'' cümlesini dahi kurabiliyor düşünün :kiskis

Sonra devam edeceğim..

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Dış üniteye kedi girmiş yav ondan sesli çalışıyor kompresör, sen neden sandın ki?:hmm

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kompresör değil boksör motor sanki.
O gürültüye konu komşu gelir, olay çıkar apartmanda. :tara:kiskis

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ne çektirdi bu klima size adem abi vallahi . Ses gerçekten çok rahatsız edici.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ne çektirdi bu klima size adem abi vallahi . Ses gerçekten çok rahatsız edici.

Önemli olan, herkesi bu konuda bilinçlendirebilmek, Yoksa çok da kafama takmıyorum neticede kendileri kaybediyor ben değil. Ben en fazla bunu kapatır gider VESTEL REGAL klimalarımı açar paşalar gibi hayatıma devam ederim sessiz sedasız. Bu klimanın da olumsuz reklamlarını yaptıktan sonra satarım gider yerine yenisi gelir. Satacağım kişiye de bu linki veririm mutlaka :kiskis

unreleased Çevrimdışı

unreleased 

Aktif Üye
7 Ocak 2018
422
Olabilir.:hmm

Kullanma klavuzuna bakar mısın rica etsem abi, nerdenmiş, kimlerdenmiş?:kiskis A Ado
Tabii yazıyorsa.:hmm
Sitede .pdf bulamadım.:hmm

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt