Homatics Type C tuner

Homatics Sitesinde Type C Tuner Satılırsa alırmısınız?

• Kullanılan toplam oy
    41
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tavsiye forumu farkı ile sizlerle paylaşmak istedim detaylar yakında gelecek.

Homatics Sitesinde Type C tuner satışı başladı.

homaticshomatics-type-c-dvbs2-konnekto-c-ebc89aeb0340f8985754.jpg

DVB-S/S2 Ayarlayıcı ve Demodülatör Spesifikasyonu​

• Demodülatör standartları: DVB-S2: ETSI EN 302-307 v1.4.1, DVB-S: ETSI EN 300-421 v1.1.2
  • Modülasyonlar: DVB-S2, QPSK, 8PSK
  • Frekans aralığı: 950~2150MHz
  • DVB-S:
    • 333 Ksym/s - 45 Msym/s
    • 0,35 yuvarlanma faktörü
    • QPSK modülasyonları
    • 1/2, 2/3, 3/4, 5/6 ve 7/8 kod oranları
    • DiSEqC1.X uyumlu arayüz
  • DVB-S2:
    • 333 Ksym/s - 45 Msym/s
    • 0,35, 0,25 ve 0,20 yuvarlanma faktörleri
    • 8PSK: 3/5, 2/3, 3/4, 5/6, 8/9 ve 9/10 kod oranları
    • QPSK: 1/4, 1/3, 2/5, 1/2, 3/5, 2/3, 3/4, 4/5, 5/6, 8/9 ve 9/10 kod oranları
    • DiSEqC1.X uyumlu arayüz

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yazılım konusunda sıkıntı yok Kendi üretimleri

Sei Robotics üretiyor.
Bildiğim kadarıyla başka üretici yok
Kendi Tv box'ları için özel üretiyor Type C tuneri
Sei Robotics üretimi Type C girişi cihazlarla %100 uyumlu tuner.

Teknoloji hızla gelişiyor tuner iç yapısı

IMG_20230228_164720.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

Sei Robotics üretiyor.

IMG_20230228_164720.jpg
TV'deki tuner kadar başarılı olsa yeterli.

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
e2 ve linux uydu alıcıları özellikle kanal geçiş hızları ile hala iyi durumdalar, hibrid cihazlar için hep farklı yorumlar olsa da gerçek kullanıcılar sözkonusu uydu alıcıları kadar hızlı kanal geçişi olmadığını çeşitli forumlarda belirtmişler. tv lerin kanal geçiş hızları bir hayli ağır sadece sabırla kanalın gelmesini bekliyorsunuz.
bu ürünü alıp da type c ile kullanan arkadaşlar hem tv kanal geşiç hızı ile bir test yapabilirlerse hem de uydu yayını devreye girince box da ısınma durumunu aıda64 gösteriyorsa termal ısı farklılıklarını yazarlarsa memnun oluruz. android kısmı çalışırken ısı, tv kısmı çalışırken ısı durumları.

normalde ben tanıtımını yaptığı ama henüz çıkış zamanı belli olmayan s926 8k box u bekliyorum

F Çevrimdışı

fkursunat 

Yeni Üye
20 Şub 2023
17
41
Ben tunerde elle dokunduğunda tedirginlik hissi veren bir sıcaklık olarak yüksek buldum. Ama box aynı şekilde değildi bunda dış yüzeyi etkili diye düşünüyorum aida 64 le bakmadım ama
e2 ve linux uydu alıcıları özellikle kanal geçiş hızları ile hala iyi durumdalar, hibrid cihazlar için hep farklı yorumlar olsa da gerçek kullanıcılar sözkonusu uydu alıcıları kadar hızlı kanal geçişi olmadığını çeşitli forumlarda belirtmişler. tv lerin kanal geçiş hızları bir hayli ağır sadece sabırla kanalın gelmesini bekliyorsunuz.
bu ürünü alıp da type c ile kullanan arkadaşlar hem tv kanal geşiç hızı ile bir test yapabilirlerse hem de uydu yayını devreye girince box da ısınma durumunu aıda64 gösteriyorsa termal ısı farklılıklarını yazarlarsa memnun oluruz. android kısmı çalışırken ısı, tv kısmı çalışırken ısı durumları.

normalde ben tanıtımını yaptığı ama henüz çıkış zamanı belli olmayan s926 8k box u bekliyorum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Burda Ram işlemci faktörü devreye giriyor 4/32 plus birde 2/16 olan lite de test ettim bana kanal menü geçişleri son derece hızlı stabil geldi normal uydu alıcı sı gibi diyebilirim ilk izlenimlerim iyi yönde adamlar yapmış.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Ben tunerde elle dokunduğunda tedirginlik hissi veren bir sıcaklık olarak yüksek buldum. Ama box aynı şekilde değildi bunda dış yüzeyi etkili diye düşünüyorum aida 64 le bakmadım ama
O ısı hemen hemen tüm tunerlerde olur ,tv içindeki tunerler de dahildir buna.Box tunerler kutu olarak küçüktür mutlaka,daha çok ısı görülebilir .Bu arada sana cevaben herkese yazayım,bazı uydu alıcılarında ısı nedeni ile tuner entegresinin bacakları lehimden ayrılıyor ve arıza veriyor,aslında arıza olmayabiliyor,sadece bu entegreyi sıcak hava tabancası ile ısıtarak herşeyin normale dönmesi sağlanıyor :ok

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41

Sei Robotics üretiyor.

IMG_20230228_164720.jpg
homatics tunerin wzone aynı donanım mı olacak yoksa dahi mi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri