Homatics Sitesi Çok Özel İndirim kodu Alan aldı :))

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
🔥Homatics Sitesin'de Geçerli En Baba İndirim Kodu Tavsiye Forumu farkı ile Süper fırsat🔥

Aşağıdaki ürünleri Bu kod ile çok uygun alabilirsiniz Dayanamadım Paylaştım Herkes Alsın diye..
Edit: %15 indirim yapıyordu Firma indirimi %10 çekmiş Sanslı olan arkadaşlar %15 indirimli satın aldı.

homatics.jpg

Mevcut kampaya bitiği için kod Güncellenmiştir. %10 indirim aşağıdaki kod site geneli geçerlidir.

İndirim Kodu: TAVSIYEFORUMU

Moderatör tarafında düzenlendi:
D Çevrimdışı

drkandemir

Yeni Üye
10 Şub 2023
4
34
Hocam R 4K siparişi vermiştim 1 hafta önce. R plus siparişi versem R yi iade edebilir miyim sizce ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam R 4K siparişi vermiştim 1 hafta önce. R plus siparişi versem R yi iade edebilir miyim sizce ?
İkinci el sitelerinde satabilirsin TR'den aldıysan iade edersin. Homatics sitesinden aldıysan iade yok arıza durumda 1 yıl garantisi var değişim yapıyorlar.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gelen e-postayı ID Number :xxxxxxxxx TC kimlik numaranızı yazıp cevaplayın hemen kargoya veriliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
%15 indirimden faydalanan şanslı arkadaşlar yazsın kimler aldı %15 indirim yapan özel indirim kodumuz firma Tarafından %10 düşürülmüş dediğim gibi alanlar aldı satın alan herkese hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yeni indirimler kampanyalar olduğunda paylaşılacaktır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri