🔥 Homatics Gamepad 🔥 %10 indirim kodu Kargo+Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Merhaba arkadaşlar bugün bana ulaşması nedeliyle sizlere Homatics Gamepad i tanıtacağım. Aslında öyle uzunca anlatılacak pek birşey yok, sadece sizlere belli başlı şeylerden bahsedeceğim.

Gamepadimizin kalitesi oldukca iyi, yani elimize aldığımızda kaliteli bir ürüne sahip olduğumuzu anlıyoruz. Tuşlar yumuşak gayet sessiz bu çok hoşuma gitti, ayrıca gamepad de yerleşik bir mikrofon yani sesli komutta var. Gamepad üzerindeki Google asistan logosuna bastığımızda sesli komut verebiliyoruz.

Gamepad de az enerji harcadığını belirttikleri BT 4.2 mevcut, gamepad üzerinden geri ve home tuşlarına basılı tuttuğumuzda Bluetooth aktif oluyor ve cihazımızdan eşleştrime yapabiliyoruz. Ayrıca kutunun içinden USB alıcı çıktı, yani gamedimizi istersek bununlada cihazımıza bağlayabiliyoruz. Yani ürünümüz hem usb hemde bluetooth bağlantılı, tercih sizin. Ben ikisiyle bağlandım, ikiside gayet sağlıklı bir şekilde çalışıyor. Ayrıca gamepad de kuvvetli bir titreşim modu olduğunuda belirtmiş olayım, şarja takar takmaz ben burdayım diyor 🙂

Gamepadin beyaz ve siyah seçenekleri mevcut, ben siyah olanı tercih ettim. Henüz Homatics sitesinde satışı yok, 2 ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

P30223-151750.jpg

P30223-152050.jpg

P30223-152146.jpg

P30223-152215.jpg

P30223-160811.jpg

Satış Linki

whitegamepad1723f680ed02ad03.jpg

Blackgamepad3141b883a2f4d919.jpg

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
HrnSrky Çevrimdışı

HrnSrky

Yeni Üye
25 Ocak 2023
15
35
Homatics Box R 4K Plus cihazımda gamepad ilk başta Launcher hariç oyunlarda çalışmıyor du taki erişebililikten buttons remapper iznini kaldırana kadar....
Kalite ve hissiyatı benim çok hoşuma gitti,
Mağazada olmayan real racing kurup denedim sıkıntısız playstation keyfinde bir kullanım yaşadım. Ayrıca beach buggy ve ppsspp emulator vb. ile tekken 6 pes 13 de de deneme fırsatım oldu, emulator kaynaklı ufak tefek kasılmalar kasılmalar hariç Controller sıkıntısız (tekken 6 da süper ötesi)
İnternetim sağlam olmadığı için gforce now da deneyenedim.
Gamepad destekli tüm oyunlarda ciddi iş yapar bence, ayrıca Huawei p20 pro telefonumda da denedim çok stabil ve tepkimeleri tatmin edicidiydi benim tecrübelerim...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,454
Ben kullanıyorum şuan bir sıkıntı yaşamadım, bu cihazlarla zaten böyle ufak tefek oyunlar oynanır ancak, fazla birşey beklemeyin.

Kaldı ki bu cihazlarda fan yok, havalandırma deliği yok, cihazı zorlayan oyunlardan ve uzun süre oyun oynamaktan kaçınmak gerekiyor.
Tasarım olarak cihaz kasası modifiye uygun mu.? Örneğin cpu üzerine yada kasaya 3-4cm boyutunda mini fan montajı yapabilirmiyiz.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Tasarım olarak cihaz kasası modifiye uygun mu.? Örneğin cpu üzerine yada kasaya 3-4cm boyutunda mini fan montajı yapabilirmiyiz.
Aslında led iptal edilerek, şu telefonlar için alınan mini fanlardan içine koyulabilir. Fakat hava sirkülasyonu için hava deliğide açmak gerekir. Şekli şemali iyice kayar yani 🙂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt