Homatics Box R Test EQ (ekolayzır) Sürümü

B Çevrimdışı

birali

Yeni Üye
14 Ağu 2021
14
69
Merhaba
''Homatics Box R Test EQ (ekolayzır) Sürümü
Homatics Box R v11.8.4131 beta yazılımına EQ (Ekolayzır) işlevi eklenmiştir.
Beta Cihaz yazılımını kullanabilmek için Cihazın Seri no sunu yazılım geliştirme ekibine bildirip istekte bulunmanız gerekir.

Kullanımı...
Standart uzaktan kumandanın sessiz dügmesinin altın da SOUND EQ yazıyor bu dügmeye basılı tutarak. EQ ayarlar menüsü görüntülenir ve bundan sonra tek yapmanız gereken uygulamak istediginiz EQ ayarlarını yapmaktır''
Saygılar..

Alıntıdır

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Bu çoktandır olan bir özellik, bu özelliğin tek başına bir işlevi yoktur. Sound&Sound2.1 ses sistemi ile entegre olarak çalışan bir özelliktir. Ayrıca belirtilen yazılım eskidir, bu yazılımın üstünde bir yazılıma sahipseniz talep ederseniz cihazınız brick olabilir.

B Çevrimdışı

birali

Yeni Üye
14 Ağu 2021
14
69
Evet Dogrudur ''Bu Beta Yazılımıdır.Resmi Yazılım Güncellemesin den önceki sürümdür.......Humming EQ bir sonraki güncellemeye yansıtılacaktır''
Alıntı yaptıgım arkadaş kullanım deneyimin de bir sorunla karşılaşmadıgı nı belirtse de Beta sürüm oldugun dan Belirttiginiz gibi brick olma riski taşıyabilir.Ancak Sadece Sound&Sound2.1 ses sistemiile kullanılabilir diye bilgiye ulaşamadım..
Açıklamalarınız ve bilgilendirmeniz için Teşekkürler.. Saygılar.

Not..Konu Cihazın gelecege yönelik Kullanım potansiyelini göstermek ve bilgilendirmek amaçlı paylaşılmıştır

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,151
Evet Dogrudur ''Bu Beta Yazılımıdır.Resmi Yazılım Güncellemesin den önceki sürümdür.......Humming EQ bir sonraki güncellemeye yansıtılacaktır''
Alıntı yaptıgım arkadaş kullanım deneyimin de bir sorunla karşılaşmadıgı nı belirtse de Beta sürüm oldugun dan Belirttiginiz gibi brick olma riski taşıyabilir.Ancak Sadece Sound&Sound2.1 ses sistemiile kullanılabilir diye bilgiye ulaşamadım..

Not..Konu Cihazın gelecege yönelik Kullanım potansiyelini göstermek ve bilgilendirmek amaçlı paylaşılmıştır
Hocam belirttiğin yazılım çok eski neredeyse 1 sene öncesinin, o yazılım üzerine 6 - 7 tane v11 yazılımı verildi, ben bu cihazın yazılım test ekibindeyim, v12 yi test ediyoruz şuan 🙂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Eline sağlık, "bu cihazı alsam mı almasam mı" diye düşünenlere yardımcı olmuş :ok
Kullanıcılar için gizli metin: The_SreT 

Geri
Üst Alt