Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Cihaz kumandası çin bunu alabilirsin.

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! US $1.28 59%OFF | Silikon TV uzaktan kumanda koruyucu kılıf her şey dahil TV uzaktan kumanda kılıfı Onn için darbeye dayanıklı. Android TV 4k Uhd

Ledli BT kumanda içinde G20S Pro BT güzel kumandadır.

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! US $1.28 59%OFF | Silikon TV uzaktan kumanda koruyucu kılıf her şey dahil TV uzaktan kumanda kılıfı Onn için darbeye dayanıklı. Android TV 4k Uhd

Teşekkürler. Daha sizi çok rahatsız edeceğim şimdiden hakkınızı helal edin :)

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
29
36

bu kumandamı yoksa kumandı kılıfımı?

H Çevrimdışı

halimk

Yeni Üye
30 Ara 2023
13
43
Cihazı yeni alanlardan biriyim.
2 sorum olacak.
1- Cihazın kendi kumandasından kapatmak istediğimde önce bekleme moduna geçiyor 5 sn sonra cihaz kendi kendine yeniden açılıyor.
2- MX3 air kumandanın geri tuşunu algılamıyor. (1. problem bu kumanda da devam ediyor)
Teşekkürler.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
Cihazı yeni alanlardan biriyim.
2 sorum olacak.
1- Cihazın kendi kumandasından kapatmak istediğimde önce bekleme moduna geçiyor 5 sn sonra cihaz kendi kendine yeniden açılıyor.
2- MX3 air kumandanın geri tuşunu algılamıyor. (1. problem bu kumanda da devam ediyor)
Teşekkürler.
Yazılım versiyonun nedir? Güncelleme yaptın mı? Cihaz hakkında kısmından bakabilirsin.

Her kumanda uyumlu olmayabiliyor. Piranha Air Akıllı Kumanda alabilirsin.

H Çevrimdışı

halimk

Yeni Üye
30 Ara 2023
13
43
Yazılım versiyonun nedir? Güncelleme yaptın mı? Cihaz hakkında kısmından bakabilirsin.

Her kumanda uyumlu olmayabiliyor. Piranha Air Akıllı Kumanda alabilirsin.
1. problemin çözümünü tesadüfen buldum. Arka planda açık kalan opera'yı kapatıp sonra cihazı kapattığımda cihaz kendiliğinden açılmadı.
MX3 kumanda ile tam uyumlu değil. Tam uyumlu air kumanda varsa öneri alabilirim.
Bu cihazla birlikte G20s Pro BT kumanda kullanan var mı?
Cihaz versiyonu: v11.8.4674 olarak geldi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,266
1. problemin çözümünü tesadüfen buldum. Arka planda açık kalan opera'yı kapatıp sonra cihazı kapattığımda cihaz kendiliğinden açılmadı.
MX3 kumanda ile tam uyumlu değil. Tam uyumlu air kumanda varsa öneri alabilirim.
Bu cihazla birlikte G20s Pro BT kumanda kullanan var mı?
Cihaz versiyonu: v11.8.4674 olarak geldi
Cihaz güncellemesi yaptığında güncelleme çıkmıyor mu? Yazılımın eski çünkü. Piranha kumanda yada G20s Pro BT alabilirsin.

M Çevrimdışı

Metin Bilgin

Aktif Üye
27 Ara 2023
56
26
Arkadaşlar böyle yazıyor sanırım Türkiye ye varmış değil mi salı gümrüğe girer diye düşünüyorum?

Screenshot_20231230_164754_Chrome.jpg

Geri
Üst Alt