Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
İlk kurduğumda hiç beğenmemiştim, hatta firmayada ilettim benim Tv çok daha iyi ses veriyor bundan diye 🙂 ancak daha sonra subwoofer üzerindeki reset tuşunu farkettim ve resetleyip tekrar bağlantı kurduğumda ses çok tatmin edici geldi. Tiz seslerini çok iyi veriyor, ancak bu ses olayı kişiye göre değişir. Bana güzel gelen sana gelmeye bilir, sana güzel gelende bana güzel gelmeye bilir 🙂
Baz tiz ayarı ayrıyeten yoktur muhtemelen?

E Çevrimdışı

emreozoglu

Yeni Üye
5 May 2023
2
35
Arkadaşlar merhaba,

Homatics Box R 4K Plus cihazımda önerilen çözünürlüğü kapatıp ekran çözünürlüğünü 4k 50 fps e getiriyorum ama cihazı baştan başlattığımda kendi kendine 59.9 fps e getiriyor. Cihazı 50fps'te kullanmadığım zaman maç yayınlarında takılmalar oluyor. 50'ye getirdiğimde sorun kalmıyor.

Sorun yazılımsal mıdır acaba..?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaşlar merhaba,

Homatics Box R 4K Plus cihazımda önerilen çözünürlüğü kapatıp ekran çözünürlüğünü 4k 50 fps e getiriyorum ama cihazı baştan başlattığımda kendi kendine 59.9 fps e getiriyor. Cihazı 50fps'te kullanmadığım zaman maç yayınlarında takılmalar oluyor. 50'ye getirdiğimde sorun kalmıyor.

Sorun yazılımsal mıdır acaba..?
Maç yayınları takılması cihaz ile ilgi değil İSS yada yayın aldığınız yer ile ilgili.
Önerilen çözünürlük açıksa kapatın 50 de sabit kalır.

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
Gençler merhaba

şu cihazın ayrıntılı desteklerini biriniz yazsa da dh forumda filan önersek

çünkü nvidia shield için arsa tapusu arabanın plakasını filan istiyorlar:sirit

şimdi bende nvidia shield pro var millet ürün alsın diye de gidip test etmek için almak içimden gelmiyor

tvsi olanlar için ok gidin alın diyoruz zaten ama soundbar veya avr ile kullananlar için ayrıntıya ihtiyacım var

1- netflix disney ve amazonda hdr veya dolby vision görüntü ile birlikte atmos ses alınabiliyor mu? (avr ekranında ya da sounbdar ekranında atmos yazıyor mu??

2- mkv filmlerde ses ve görüntü desteği nereye kadar örneğin hdr10 görüntü ile birlikte thrue hd atmos pastrough yapabiliyor mu?

3- dune olanda dts-x desteklemiyor dts hd-ma ise dts veriyor betayla filan düzeltecez demişlerdi bunda durum nasıldır? gerçi 4k filmlerde çok nadir dts-x oluyor çok da sorun değil

4- plus olmayan versiyonda sadece ram mi eksik yoksa başkaca eksiklikler var mı dolby vision vermeme stream medyalarda ya da mkvlerde atmos eksik v.s. gibi

şimdiden sağolun cevaplar için

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
bu arada imkanı olan dune versiyonunu alsın yüzde 10 indirimi umursamayıp tam 4k bluray menü desteği vereceğim filan demiş dune

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,290
39
Gençler merhaba

şimdi bende nvidia shield pro var millet ürün alsın diye de gidip test etmek için almak içimden gelmiyor

tvsi olanlar için ok gidin alın diyoruz zaten ama soundbar veya avr ile kullananlar için ayrıntıya ihtiyacım var

1- netflix disney ve amazonda hdr veya dolby vision görüntü ile birlikte atmos ses alınabiliyor mu? (avr ekranında ya da sounbdar ekranında atmos yazıyor mu??

2- mkv filmlerde ses ve görüntü desteği nereye kadar örneğin hdr10 görüntü ile birlikte thrue hd atmos pastrough yapabiliyor mu?

3- dune olanda dts-x desteklemiyor dts hd-ma ise dts veriyor betayla filan düzeltecez demişlerdi bunda durum nasıldır? gerçi 4k filmlerde çok nadir dts-x oluyor çok da sorun değil

4- plus olmayan versiyonda sadece ram mi eksik yoksa başkaca eksiklikler var mı dolby vision vermeme stream medyalarda ya da mkvlerde atmos eksik v.s. gibi

Ses konusunda sizin kadar bilgili olan var mıdır burada emin değilim açıkçası. Ben cihazı kullanmadım fakat Reddit'teki yorumlara göre ses çıkış desteği biraz karmaşık görünüyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Gençler merhaba

1-Netflix, Disney ve Prime Video HDR, Dolby Vision ve Atmos destekliyor, soundbar ekranında Atmos yazıyor.

2 ve 3 ilgi alanım dışı, sanırım hdd ile film izlemeden bahsediyorsunuz, sadece platformlardan film izliyorum.

4- Plus versiyon derken hangi versiyon ? Çünkü bu cihazın bir çok versiyonu var. X4 2/16 dan bahsettiğinizi baz alarak cevap verecek olursam, o cihazda Dolby Vision yoktur. HDR ve Atmos desteği var.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
bu arada imkanı olan dune versiyonunu alsın yüzde 10 indirimi umursamayıp tam 4k bluray menü desteği vereceğim filan demiş dune
Dune istediğini vereceğim desin, bu cihaz Sei Robotics firmasının ürettiği bir cihazdır, Homatics te bu firmanın marka yüzüdür. Kısacası öncelikle Homastics e gelmeyen birşey Dune cihazına gelemez. Bu yüzden üyeleri yanlış yönlendirmeyin !!!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dune istediğini vereceğim desin, bu cihaz Sei Robotics firmasının ürettiği bir cihazdır, Homatics te bu firmanın marka yüzüdür. Kısacası öncelikle Homastics e gelmeyen birşey Dune cihazına gelemez. Bu yüzden üyeleri yanlış yönlendirmeyin !!!
Dune satışı sacece Avrupa ya var şimdilik :kiskis
Dune apk yapmış sadece farklı olayı yok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri