Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
S Çevrimdışı

sands

Yeni Üye
27 Ara 2021
9
53
ben 18 ocak akşam sipariş verdim 19 unda tc numaramı aldılar kargo takip no verdiler ama pek bir hareket gözükmüyor

S Çevrimdışı

sands

Yeni Üye
27 Ara 2021
9
53
  • 2023-01-19 19:54:51Processing information input
kargo takipte yazan bukadar

Son düzenleme:
E Çevrimdışı

edessa

Aktif Üye
16 Haz 2020
139
24
The_SreT The_SreT hocam merak ettiğim ; ürün garanti süresi kadar? Arızalandı ise yurtdışına nasıl göndereceğiz iade kodu var mı? Firma fatura olarak herhangi elektronik fatura göndermedi ,Ürün benim adıma olduğunu nasıl ispat edeceğim...

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
The_SreT The_SreT hocam merak ettiğim ; ürün garanti süresi kadar? Arızalandı ise yurtdışına nasıl göndereceğiz iade kodu var mı? Firma fatura olarak herhangi elektronik fatura göndermedi ,Ürün benim adıma olduğunu nasıl ispat edeceğim...
Valla garanti işini ben bi ara sormuştum 2 yıl denmişti. İade arıza felan içinde telegramda konuşulmuştu ordan gördüğüm kadarıyla mail olarak bildiriyosun etiket felan veriyormuş, ona göre gönderiyormuşsun felan. Ben aklıma geldikce soruyorum, yazıyorum firmaya. Sizlerde mail atıp sorabilirsiniz aklınıza gelenleri. Mesela bu soruları direkt mail olarak ilet, hatta telegram kanalları var oraya gelip direkt sorabilirsin istediğini 🙂

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Beyler,anlayan varmı bunu acaba

"TV Photo" diye bir program var(Google PS de vardır,ücretli)ben de bunu geçmişte satın alarak
Box larım da kullandım,ama bir Box da(hangi marka unuttum,ama s905X4 lü bir box idi)
ve şimdi de yeni aldığım TOX3 de bu program çalışmıyor,normal olarka yükleniyor ve ilk açılışta
bazı düznlemeler v.s yapıp kapatıyorum sorun yok ama tekrar programa girdiğim zaman,atıyor
yani kapanıp ana menü sayfasına dönüyor! 5sn. sonra kapanıp program kendisini kapatıyor

Cihaz root lu ama Root u kapatsam da yine aynı!
ya Tanix X4 idi ya da A95X4 idi sanırım,onda da aynısı olmuştu!

bugün apk.yı başka bir yerden bulup yükledim(legal olmayan)onda da çalışmadı
kısaca program kendisini kapatıyor ister ücretli isterse diğer yöntemli olan

3 senedir bir dünya Box da bunu kullanıyorum,sadaca bugüne kadar TOX3 de ve diğer
marka da yaptı bunu?

şimdi çözüm varmıdır? ya da Slide-show olarak neyi tavsiye edersiniz? hani bundan vazgeçtim diyelim
ancak bugüne kadar bir dünya benzer apk. kullandım ama hiç birisi tam uyumlu olamıyor veya çok basit
ve bunlar normal de Android Tlf lar için oluduğu için BOX da stabil çalışmıyor touch screen üzerinden
çalışıyor ama kumanda ile olmuyor ve Airmouse bile tam fonksiyonlu olamıyor!

bahsettiğim "TV Photo" ise tam kumanda ile her bir şeyini yönetiyorsunuz

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış

"TV Photo" diye bir program var(Google PS de vardır,ücretli)ben de bunu geçmişte satın alarak
Box larım da kullandım,ama bir Box da(hangi marka unuttum,ama s905X4 lü bir box idi)
ve şimdi de yeni aldığım TOX3 de bu program çalışmıyor,normal olarka yükleniyor ve ilk açılışta
bazı düznlemeler v.s yapıp kapatıyorum sorun yok ama tekrar programa girdiğim zaman,atıyor
yani kapanıp ana menü sayfasına dönüyor! 5sn. sonra kapanıp program kendisini kapatıyor

3 senedir bir dünya Box da bunu kullanıyorum,sadaca bugüne kadar TOX3 de ve diğer
marka da yaptı bunu?

şimdi çözüm varmıdır? ya da Slide-show olarak neyi tavsiye edersiniz? hani bundan vazgeçtim diyelim
ancak bugüne kadar bir dünya benzer apk. kullandım ama hiç birisi tam uyumlu olamıyor veya çok basit
ve bunlar normal de Android Tlf lar için oluduğu için BOX da stabil çalışmıyor touch screen üzerinden

Uygulama güncelleme kaynaklı bug bu zaman zaman olur çalışan uygumala ilk açığında çalışır sonra çalışmaz eksik güncellemeler varsa yapın aynı uygulamanın alt sürümlerini deneyin

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609

marka da yaptı bunu?

İzinleri kontrol edin derim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
olayı çözdüm:clap

tesadüfen tabiki,yani şansa ama belli ki bir BUG durumu ya da ilginç bir şey var

"TV Photo" programının çalıştırma ikonu hem masaüstünde var(ve buradan tıklayınca açılıyor ama geri atıyor!)
bir de Apps(genel programlar listesi)içinde var oradan da tıklayınca açılıp atıyor

ben son olarak Settings>>>Apps....burada bildiğiniz gibi tüm Aps v.s vardır buradan TV Photo yu
Aç deyip açıyorum ve sorunsuz çalışıyor😉

valla böyle bir program çalışması ilk defa gördüm yaw

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
olayı çözdüm:clap

tesadüfen tabiki,yani şansa ama belli ki bir BUG durumu ya da ilginç bir şey var

"TV Photo" programının çalıştırma ikonu hem masaüstünde var(ve buradan tıklayınca açılıyor ama geri atıyor!)
bir de Apps(genel programlar listesi)içinde var oradan da tıklayınca açılıp atıyor

ben son olarak Settings>>>Apps....burada bildiğiniz gibi tüm Aps v.s vardır buradan TV Photo yu
Aç deyip açıyorum ve sorunsuz çalışıyor😉

valla böyle bir program çalışması ilk defa gördüm yaw
launcher kaynaklı bir sorun olabilir o zaman albanez albanez hocam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri