Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
O cihaz hakkında bu başlık altında devam edebiliriz

teşekkürler o konuyu biliyorum, telegramda da takip ediyorum yazma amacım güncel ürün ile yazışmalar ve sorular sorulurken gelecek ürün açıklaması ile orada belki bir ip ucu yakalanabilir diye idi. düzgeçiş-hdr10+ dtx vs.

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24
bunun kaynağı neresi?

anlaşılan true hd atmosu ve true hd'yi passtrough edemiyor

dune olan versiyon ediyor kendi app'i ile

yahu tabloyu koyan sensin eleştirince pek bi hevesli görünüyorum neden alıp kurcalayayım bana ne ben zaten başta nvidia shield pro ve zidoom var demişim amacım forumdaşlar (tavsiye forumu kastetmiyorum) ucuza etkin bir oynatıcı sahibi olsun derdim o buraya yazma amacım da buydu ama her forumda olan yaklaşım maalesef burada da var bir cihaza sahip olanlar sanki firma sahibiymiş gibi bi savunma moduna giriyor
Beta tester grubu .

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
en acil çözülmesi gereken true hd atmos ve true hd'nin bitstream (passthrough) edilmesi

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24
TRT Tabii uygulamasında reklam girince karanlık ekran oluyor.Mecburen ok tuşu ile devam ediyor.Reklam gelmiyor .Cihazın özeliğimi yoksa uygulamada sıkıntımı var .Aynı zamanda TRT aslında buna TV kanalları ekleyerek dünyada öncü olabilir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hayır Tuner ile ilgili ve kanal liste düzenleme editörü ana yazılımda bug hataları ilettiğini ama olmayacağını ses kısmına çok takmışlar :)
Tuner İle ilgi TKGS harici düzenleme yok oda sadece plus'ta olacakmış.
Tunerde yapılacak fazla birşey yok ilgi alanları değil.Ses sistemi olayı onlara göre değil ama anlaşma yapmışlar şimdi uğraşıyorlar.
S928X bekliyoruz 2024 de belki diyorlar :kiskis

S Çevrimdışı

sadays

Aktif Üye
26 Eyl 2020
189
54
firma açısından bakınca haklılar bunu doğrudan tvye bağlayacak adam zaten çantada keklik müşteri

bir de dune ile anlaşmışsın kimbilir kaç tane de onlara sattın beklenti var hd seslerin bitstream edilmesi ile alakalı

nvidia 1 trilyon dolarlık şirket olmuş muhtemelen nvidia shield pro satışları komik derecede küçük olabilir

apple hd sesleri ben passthroug etmem demiş safını belli etmiş

realtek lisans işini becerememiş saha kenarından bakıyor

ilk defa amlogic için kendini gösterme fırsatı ayağına kadar geldi bu fırsatı tepmek istemeyeceklerdir

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
eğer 2024 belki diye cevaplamışlarsa çok geç olacak sanırım, sanırım nvidia hala tercih nedeni olacak, medya player olarak da zidoo

J Çevrimdışı

jettthasan

Yeni Üye
4 Ocak 2023
28
62
selam, yazışma yaptığım firmadan gelen cevabı google translate ile aşağıya bırakıyorum.
yorumlar ve ilgilenenler için.

Merhaba efendim

İyi günler, ben 11 yıldır android tv kutusuna odaklanan Tomaot'tan JoJo.

EVET, yakında s928x kartımız olacak, numune testi için satın almak ister misiniz?

Cevabınızı içtenlikle bekliyorum.

Teşekkürler & Saygılar.

ya işte ikisi de pahalı ve eksiklikleri var bu cihaz alternatif olur mu arayışındayız
üstad, sorularınızı firmaya iletmek isterim, normalde ürün raspy gibi açık kutulu değil. lisanslı stream, düzgeçiş, dolby atmos, truehd, dtx, varsa farklı soru firmaya soralım ve düzgün bir durum gelirse test için satınalma yapabiliriz,

bu da teknik özellikler
Model No.​
Amlogic S928X 8K Android TV Kutusu​
CPU​
Amlogic S928X ARM Cortex-A76Dört Çekirdekli ARM Cortex-A55​
GPU​
ARM Mali-G57 MC2, 4K GUI OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.2 ve OpenCL 2.0​
NPU​
3.2 ÜSTLER​
Bellek​
64 bit DDR4, LPDDR4/4X 8 GB'a kadar DDR4266​
eMMC​
eMMC 5.1, SLC NAND Flash​
Çözünürlük çözme​
Özel donanım kod çözücüleri ve kodlayıcıları içeren Amlogic Video Motoru (AVE)
kodunu çözme
AV1 MP-10 @ L6.1 8Kp60'a kadar
VP9 Profili-2 @ 6.1, 8Kp60'a kadar
H.265 HEVC MP-10 @ L6.1, 8Kp60'a kadar
8Kp60'a kadar AVS3 Faz 1
8Kp60'a kadar AVS2-P2 Profili
H.264 AVC HP @ L5.2, 4Kp60'a kadar
MPEG-4, WMV/VC-1, AVS, MPEG-2, MPEG-1, 1080p60'a kadar
MJPEG ve JPEG sınırsız piksel çözünürlüklü kod çözme (ISO/IEC-10918)
4x 4Kp60'a kadar çoklu video kod çözücü desteği
kodlaması
4Kp60'a kadar JPEG resim kodlaması
Düşük gecikmeyle 4Kp60'a kadar H.265 video kodlama
Düşük gecikmeyle 4Kp60'a kadar H.264 video kodlama
Dolby Vision (isteğe bağlı), HDR10, HDR10, HLG ve HDR Canlı işleme desteğine sahip 8. Nesil Gelişmiş Amlogic TruLife Görüntü Motoru​
AI hızlandırıcı​
Tensor Processing Unit (TPU) mimarisine sahip 3,2'ye kadar TOPS Neural Network Accelerator (NNA), TensorFlow ve Caffe'yi destekler
Video çıkışı​
CEC, Dynamic HDR ve HDCP 2.2/2.3'ü destekleyen hem denetleyici hem de PHY içeren HDMI 2.1a verici, eARC, VRR, QMS, QFT, ALLM, DSC ve SBTM desteğiyle 8Kp60'a kadar maksimum çözünürlüklü çıkış​
Ses çıkışı​
MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, Ogg Vorbis, Opus, SRS Truvolume, Dolby Audio (isteğe bağlı), DTS (isteğe bağlı) desteği ve 7.1/5.1 alt karıştırma ile programlanabilir
Düşük güçlü VAD
192KHz 16/24/32bit stereoya kadar yerleşik SPDIF giriş/çıkış
48 kHz x 32 bit x 32 kanal veya 192 kHz x 16 bit x 16 kanala kadar TDM/PCM modu ve 384 kHz x 32 bit x 16 kanala kadar I2S modu ile 3 adet yerleşik TDM/PCM/I2S bağlantı noktası
Programlanabilir CIC, LPF, HPF ile dijital mikrofon PDM girişi, 8 adede kadar DMIC desteği
Dahili stereo ses DAC​
Ağ arabirimi​
10/100/1000 MAC​
USB2.0 arabirimi​
1x USB XHCI OTG 2.0, 2x USB 2.0 host, 1x USB 3.0 (5 Gbps), PCIe 2.0 ile çoğullanmış​

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt