Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Homatics Box R ve Homatics Box R Plus sahipleri için Premium Kumanda, cihazı alırken kullandığınız kupon kodunu bu kumanda içinde kullanabilirsiniz. Kod ile yine gümrük vergisi ve kargo dahil 17 dolara satın alabilirsiniz 🙂

remote-contro-2l-1880_05.jpg

remotebutton.jpg

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
firmware çıkarıyormu bunlar acaba?
f/w konusunda durumu nedir?
ya da bu konu hk. genel olarak bir muhatap bulunabiliyormu?

p.s;şimdi kendi sitelerine baktım,ancak bir sürü şikayetler okuyunca,devamını fazla okumadım
dikkatli okursanız bir çok sıkıntının olduğunu göreceksiniz,ancak bunların bir kısmı f/w ler
ile aşılabilir! DV/HDR ile bazı sıkıtınlar da vardır

özellikle 3.0 USB den NTFS/ef-FAT desteği yok demiş yaw! ülen kaldımı böyle Box lar şimdi
hani ex-FAT ı geçtim de NTFS de okuyamayan Box düşünemiyorum!
ingilizcesi olanlar girip okusunlar tüm yorumları ltf,cihaz güzel ve yakışıklı filan ama balıklama
atlamamak lazım!
DVision/ATMOS/HDR10 veya AV1 v.s yaw bunlar zaten kendi başına sıkıntılı işler,her cihaz
bunlarla tam uyumlu değildir!

Botech Tuner sanırım UHD destekli?

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

p.s;şimdi kendi sitelerine baktım,ancak bir sürü şikayetler okuyunca,devamını fazla okumadım
dikkatli okursanız bir çok sıkıntının olduğunu göreceksiniz,ancak bunların bir kısmı f/w ler

özellikle 3.0 USB den NTFS/ef-FAT desteği yok demiş yaw! ülen kaldımı böyle Box lar şimdi
ingilizcesi olanlar girip okusunlar tüm yorumları ltf,cihaz güzel ve yakışıklı filan ama balıklama
atlamamak lazım!
DVision/ATMOS/HDR10 veya AV1 v.s yaw bunlar zaten kendi başına sıkıntılı işler,her cihaz

Usb den ntfs desteklemiyorsa cidden saçma. Ben daha çok streaming servislerini kullanmak için aldim.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
yaw birisi usb3.0 dan NTFS okumuyor diye gördüm,acaba benmi yanlış okudum
:affet
gerçi bunun da çözümü var diye aklımda kalmış(GPStore dan bir program var onu atıp
cihaz okur hale geliyor+sanırım ex-fat da o zaman okuyor)

şimdi aklıma şu geliyor; L1 lisanslı üst seviye bazı box lar da bir sürü kısıtlamalar da oluyor!

bana pek gelmez bunlar,biz özgün takılıyoruz ve bize dandik Generic box lar lazım:clap

F Çevrimiçi

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
143
24

atlamamak lazım!

60 GB video 4K okuması var okuma hızı 160 MB/S,180 MB/ S ,kadar okuyor Belki type-c vermişlerdir.Bakalım Bende istedim .Ama habire kimlik numaramı istiyorlar.Gönderdim.Yine üzgunuz demişler..Böyle giderse sipariş iptal edecekler..Ödeme nasıl geri alınacak ,muamma.

Admin tarafından argo içerik silinmiştir. Forum içi üsluba dikkat edelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,218
60Gb/4K okumasını nasıl anladınız?
dosya sistemi neydi>exFAT veya NTFS?

ya da bunlar katalog verilerimidir?

bu arada Type-C nin de esprisi sadece Tuner desteği veya varsa Remote v.s şarjı için
veya varsa böyle bir destek PSU içindir!

Rockchip in 3399 gibi bazı eski Box larda Type-C harbi DATA okuma desteği vardır
ki ben de geçmişte kullanmıştım elimdeki ext.HDD ler veya USB leri buradan okutuyordum ama
yeni nesil AML lerde hatta çoğu Box larda artık T-C den video v.s oynatımı yok

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

atlamamak lazım!

Lisanslı cihazlarda firmware çıkarılmıyor. 3.0 yada 2.0 usb de hiç bir sıkıntı yok. NTFS/FAT çok stabil şekilde okunuyor. Dolby Vision/Atmos/HDR10 veya AV1 en ufak sıkıntısı yok. Bunları destekleyen lisanslı cihaz sayısı zaten bir elin parmakları kadar. Desteği olan lisanssız cihazlarda var ancak, lisans olmadığı için Netflix, Disney+, Prime Video v.s gibi uygulamalar lisanslı olmadığı için, o özellikleri barındırmaları pek birşey ifade etmiyor.

Homatics Box R 4K Plus'ın barındığı serifikalar Google L1 - Netflix ESN - Dolby Audio - Dolby Vision/Atmos - HDR10 - HDR10+, tabi bu cihazda bu özellikleri kullanabilmemiz için, TV mizinde bu özellikleri barındırması gerekiyor. İlk mesajda Netlix, Disney+ ve Prime Video dan örnekler paylaştım, resimlere bakarsanız içeriklerin Dolby Vision-Atmos verildiği görülüyor.

Botech tuner 4K (UHD) ve Homatics tabanlı cihazlarda sıkıntısız çalışır. Botech Wzone da Homatics tabanlı bir cihazdır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
60 GB video 4K okuması var okuma hızı 160 MB/S,180 MB/ S ,kadar okuyor Belki type-c vermişlerdir.Bakalım Bende istedim .Ama bu gerizekalılar habire kimlik numaramı istiyorlar.Gönderdim.Yine üzgunuz demişler..Böyle giderse sipariş iptal edecekler..Ödeme nasıl geri alınacak ,muamma.
DM den bana ulaş 👍

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Son bir kaç siparişte YT ile başlayan Yun Express takip kodu verildiğini öğrendim. Oysaki vergi dahil paketlerde UG ile başlayıp YP ile biten Yanwen takip kodu veriliyordu. Sipariş vermek isteyenleri bunun nedenini öğrenene beklemesini tavsiye ederim, tabi tercih sizin isteyen alabilir 🙂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt