Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba tuner aldım wzone ama sinyal bulduranıyorum bir türlü. Diseq 1 de yaptım gerekli ayarların hepsini izleyip kontrol edip yaptım ama malesef olmuyor. Nasıl yayın aldınız. Kaçırdığım birşey mi var
İki tane Türksat var birinde sinyal vermiyor herşeyi doğru yaparsanız sinyal alırsınız

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
homatics de wzone tuner de bazı kanallar gelmiyor yoksa merkezi sistemden mi az geliyor sinyal tunere yada homatics yazlımdan mı kaynaklı stabil çalışmıyor gibi homatics de

F Çevrimdışı

fkursunat 

Yeni Üye
20 Şub 2023
17
41
Kanal bulmaya başladım ama epey meşakkatli oluyor. Sitenin merkezi sisteminden olsa gerek tüm tp tarama yı tüm diseq1 ve 1.1 de yapmam gerekiyor. Muhtemelen otomatik taraması olmadığındandır diye düşünüyorum

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ayara rağmen ve sinyal %90 üstü olmasına rağmen 40 kanaldan farlazını bulması malesef. Box çok iyi ancak tuner için aynını diyemeyeceğim. Homatech bu konuyada el atsa ne iyi olur. İptv ye mahkum kalmaz sistem
Bende bütün kanalları buldu Tek çanak kullanıyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kanal bulmaya başladım ama epey meşakkatli oluyor. Sitenin merkezi sisteminden olsa gerek tüm tp tarama yı tüm diseq1 ve 1.1 de yapmam gerekiyor. Muhtemelen otomatik taraması olmadığındandır diye düşünüyorum
Demek ki merkezi sistemde ya sıkıntılı veya alına tuner sıkıntılı.Normalde %90 ile zınk diye bulmalı,diseqc1 ve 1.1 farklı çünkü.Acaba adaptörün gücü mü yetmiyor :alala

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Demek ki merkezi sistemde ya sıkıntılı veya alına tuner sıkıntılı.Normalde %90 ile zınk diye bulmalı,diseqc1 ve 1.1 farklı çünkü.Acaba adaptörün gücü mü yetmiyor :alala
Bende bütün kanalları buldu Emmi tuner de sıkıntı yok. Benim çanak 2 gün sonra lodostan uçtu :kiskis

IMG_20230226_233548.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt