Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beta test grubundan Led gösterge ayarı ile ilgili görsel aldım. Bir arkadaş paylaştı led ışık seviyesi düşürme ve led'i tamamen kapatma, var uygulama ile değil ekran ayarları içinden ayar yapılacak uygun hale gelince güncelleme tüm kullanıcılar için yayınlanacak.
Beta testinde yapılan değişikler aşağıda yazıyor.

Yazılım Sürümü: V51305
Güncelleme Tarihi:19/1/2023
Değişiklik günlüğü:
1. Dobly vision ve HDR auto aynı anda etkinleştirildiğinde, HDR'nin bunun yerine SDR çıkışı vermesi sorununu düzeltin.
2. Dobly vision manuel seçeneği eklendi, bu kullanıcı, kullanıcı tarafından dobly vision havuzu 12 bit veya kaynak 8 bit seçebilir.
3. Giriş düğmesine çift tıklama özelliği eklendi, kullanıcı arka plan açık kalan uygulamarın tümünü kapatmak/çalıştırmak/kapatmak için son görevleri iptal edebilir.
4. dolby true-hd geçişine sahip olun
5.Cihaz bekleme moduna girdiğinde LED kırmızı ışık sönecektir.
6. otomatik kare hızı
7.LED kontrol parlaklığı değişimi

IMG_20230119_215307_010.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Beta test grubundan Led gösterge ayarı ile ilgili görsel aldım. Bir arkadaş paylaştı led ışık seviyesi düşürme ve led'i tamamen kapatma, var uygulama ile değil ekran ayarları içinden ayar yapılacak uygun hale gelince güncelleme tüm kullanıcılar için yayınlanacak.
Beta testinde yapılan değişikler aşağıda yazıyor.

Yazılım Sürümü: V51305
Güncelleme Tarihi:19/1/2023
Değişiklik günlüğü:
1. Dobly vision ve HDR auto aynı anda etkinleştirildiğinde, HDR'nin bunun yerine SDR çıkışı vermesi sorununu düzeltin.
2. Dobly vision manuel seçeneği eklendi, bu kullanıcı, kullanıcı tarafından dobly vision havuzu 12 bit veya kaynak 8 bit seçebilir.
3. Giriş düğmesine çift tıklama özelliği eklendi, kullanıcı arka plan açık kalan uygulamarın tümünü kapatmak/çalıştırmak/kapatmak için son görevleri iptal edebilir.
4. dolby true-hd geçişine sahip olun
5.Cihaz bekleme moduna girdiğinde LED kırmızı ışık sönecektir.
6. otomatik kare hızı
7.LED kontrol parlaklığı değişimi

IMG_20230119_215307_010.jpg
Güzel şeyler geliyor.
Merak ettiğim bir şey var, kumandaya basınca bu cihazı tamamen beklemeye alamıyor muyuz?
Her seferinde adaptörü fişten çekmek istemiyorum.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Güzel şeyler geliyor.
Merak ettiğim bir şey var, kumandaya basınca bu cihazı tamamen beklemeye alamıyor muyuz?
Komple kapatırsan kumanda bt ile çalıştığı için tekrar kumanda ile açamazsın. Açmak için fişi çekip takmak zorunda kalırsın bu seferde. Bu yüzden cihaz komple kapanmıyor bekleme moduna geçiyor, yoksa kumanda ile tekrar cihazı açamayız.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Güzel şeyler geliyor.
İstediğin o olsun demokrasilerde çareler bitmez :kiskis
Wi-Fi Piriz alıyoruz telden kapatıp açıyoruz cihazı :ok

Broadlink SP4L Ab Wifi Destekli ile Gece Lambası Zamanlayıcı Akıllı Priz

Helios Opto HS-4204 16A 2.4GHz Wifi Smart Life Destekli Akıllı Priz

Moderatör tarafında düzenlendi:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Tahminen şubatın ilk haftası elimde olacak bu cihaz, ekonomik fiyatıyla dikkat çekiyor. Homatics Plus ile aynı işlemci ( S905X4 ) ve aynı gpu ya sahip ( Mali G-31 ) 2gb ddr4 ram ve 16gb hafızası var.

TAVSIYEFORUMU indirim koduyla tam bir f/p cihaz oluyor. Cihaz gelsin daha ayrıntılı konuşuruz 🙂

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Görmüştüm zamanında bu prizlerden, şimdilik düşünmüyorum.
Ben 2 tane aldım kullanıyorum 160 TL bandında fiyatı artacak. Al at kenara çok kullanışlı evde olmasan da prize takılı olan herşeyi uzaktan kapatıp açabiliyorsun çok kullanışlı komple 3'lü prizi taktım Tv - Tvbox hepsini telden tek dokunma ile kapatıyorum

Alana kadar gerek yok buna diyordum şimdi aldığım iyi olmuş diyorum.

Google home uygulaması ile kapat aç

IMG_20230120_233248.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben 2 tane aldım kullanıyorum 160 TL bandında fiyatı artacak. Al at kenara çok kullanışlı evde olmasan da prize takılı olan herşeyi uzaktan kapatıp açabiliyorsun çok kullanışlı komple 3'lü prizi taktım Tv - Tvbox hepsini telden tek dokunma ile kapatıyorum

Alana kadar gerek yok buna diyordum şimdi aldığım iyi olmuş diyorum.

Google home uygulaması ile kapat aç

IMG_20230120_233248.jpg
Bizde de modem,tv, kutu tek kabloda olduğu için düşünmedim.
Modemi ayırmam lazım. :sirit
Ne almasak fiyatı artacak hocam, başka önceliklerim olmasa toplu krediyle alırım da, olmasa da olur diyorum şimdilik.
Prizi alabilirim tabi, çok değil fiyatı sonuçta.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bizde de modem,tv, kutu tek kabloda olduğu için düşünmedim.
Modemi ayırmam lazım. :sirit
Ne almasak fiyatı artacak hocam, başka önceliklerim olmasa toplu krediyle alırım da, olmasa da olur diyorum şimdilik.
Prizi alabilirim tabi, çok değil fiyatı sonuçta.
Modemi ayır sadece pariste bile olsan Tv yi açıp kapatırsın uzun süre evden yoksun mesala akşamları ışık tv vs açıp hırsız savar olarakta kullanırsın kullanım alanı çok geniş

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt