Deneyim 🔥 Homatics Box R 4K Plus ( Özel İnceleme ) 🔥 Tüm Homatics Cihazlarda Foruma Özel %15 İndirim Kodu 🔥Kargo + Vergi Dahil 🔥

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
arkadaşlar cihazı aldım kurdum .uygulamalar da tamam fakat 2 konuyu cozemedim .
nebula yı calıstırdıgımda channel tarafında uygulamaları göremiyorum
ve ek olarak mi box da kullandıgım mini keyboard un uygulamadan cıkmak ıcın kullandıgım GERİ tusu bu cihazda calısmıyor(diger tum tuslar calısıyor)
nerede yanlıs yapıyorum acaba ?saygılar sevgiler
Bunu yükle cihaza dene bakalım

I Çevrimdışı

iceman74

Yeni Üye
3 Ocak 2023
9
64
Bunu yükle cihaza dene bakalım

Üstadım çok teşekkür ederim .1.3.1 versiyon oldu .auto update tarafınıda kapattım tamamdır .
ama ne yazıkkı mini klavyede ki backward tuşu calısmaz oldu(uygulamadan cıkmak ıcın kullanıyordum bu tusu)
tavsiye edebileceginiz Homatics uyumlu air mouse varmıdır ?saygı ve sevgiler .

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Üstadım çok teşekkür ederim .1.3.1 versiyon oldu .auto update tarafınıda kapattım tamamdır .
ama ne yazıkkı mini klavyede ki backward tuşu calısmaz oldu(uygulamadan cıkmak ıcın kullanıyordum bu tusu)
tavsiye edebileceginiz Homatics uyumlu air mouse varmıdır ?saygı ve sevgiler .
Air kumanda mı soruyorsun yoksa kablosuz mouse mu ? Air kumanda olarak A101 deki Piranha akıllı kumanda cihazda sıkıntısız çalışıyor.

I Çevrimdışı

iceman74

Yeni Üye
3 Ocak 2023
9
64
Air kumanda mı soruyorsun yoksa kablosuz mouse mu ? Air kumanda olarak A101 deki Piranha akıllı kumanda cihazda sıkıntısız çalışıyor.

Üstadım mümkünse klavye + mouse combo birşey arıyorum . su anda eski klavyemi taktım (resimdeki şekilde) fakat bazı tuslar maalesef homatics ile olmuyor .

Screen-Shot-2023-01-18-at-22.22.47.png

I Çevrimdışı

iceman74

Yeni Üye
3 Ocak 2023
9
64
Hocam bu tarz bir ürün şuan sana öneremiyorum, çünkü alıp kullanıp denemek lazım, uyumlu olacak mı, olmayacak mı denemeden bilemeyiz
şimdi rastgeldim bir sitede .arkadaşlardan birisi ekim ayında almıs ve yorumunuda koymus homatics ile uyumlu diye.combo kullanan arkadaslar ıcın ben bi adet alıp deneyecem yorumlarımı yazarım .saygılar üstadım yardımlarınız ıcın cok tesekkurler .Cihaz akıyor 10 numara 5 yıldız

Screen-Shot-2023-01-18-at-22.34.10.png

Screen-Shot-2023-01-18-at-22.31.11.png

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Üstadım mümkünse klavye + mouse combo birşey arıyorum . su anda eski klavyemi taktım (resimdeki şekilde) fakat bazı tuslar maalesef homatics ile olmuyor .

Screen-Shot-2023-01-18-at-22.22.47.png
Yön tuşunun yanındaki ev simgesi ile ana ekrana geri gelebilirsiniz.

I Çevrimdışı

iceman74

Yeni Üye
3 Ocak 2023
9
64
Yön tuşunun yanındaki ev simgesi ile ana ekrana geri gelebilirsiniz.
evet ama o tus tamamen ana ekrana atıyor .geri tusu icin (mouse sag click işareti olan tus) ile uygulama içinde geri gelmeye yarıyordu ama olmuyor .çok teşekkür ederim ilginiz icin

led ışık renklerini değiştirebilecek bir update atarlarsa efsane olacak 2023 için diyorum :)

IMG_2176.jpg

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
evet ama o tus tamamen ana ekrana atıyor .geri tusu icin (mouse sag click işareti olan tus) ile uygulama içinde geri gelmeye yarıyordu ama olmuyor .çok teşekkür ederim ilginiz icin
Adroid11 de üreticiler sağ clik çalışmıyor işlevsiz cihaz kumandası ile çözebilirsiniz tek sorun oysa

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
benimde ilk yaptığım şey kendi kablolarımı kullanmaktır istediğiniz kadar kaliteli cihaz alın yanında verilen aksesuarlar hep vasat oluyor
Ben de o kablolara güvenmediğimden, ele alınca verdiği hissiyat belli zaten, Philips monitörümle gelen HDMI kabloyu kullandım.
TV zaten ortalama olduğu için bana yetti.
Cihazlarla gelen, özellikle uydu alıcısı veya tv box kabloları, aşırı dandik oluyor.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

led ışık renklerini değiştirebilecek bir update atarlarsa efsane olacak 2023 için diyorum :)

IMG_2176.jpg
Yakında led ışıkları değiştirebilecek veya tamamen kapatacak bir güncelleme gelecek. Şuan beta sürümünde sunuldu bu 👍

F Çevrimdışı

FlashX

Aktif Üye
16 Haz 2020
142
24
Test edilen filim; Sonic the Hedgehog 2- 2160p Blu-ray REmux DTS -HD.MA.TrueHD.7.1.Atmos (51 GB)
Problemsiz..Bu ara Türkiyede satış fiyatı 2800 lira olmuş.e ticaret sitelerine gelmiş..

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt