Hk1mini

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yazılım yok,ama bunu şak diye ezbere bir şeyler bulup da açmak zor veya imkansız veya zaman ister!
yabancı kaynakları zorlayacaksın

ya da basit çökemyse,örneğin üreticisiyle(veya Satıcı da olabiliyor,zira üreticiler genel de perde arkasın da duruyor
veya çoğunlukla olduğu gibi fason üretilmiş olduğu için yeterli destek bulunamıyor>>Marka veya Model bazın da)

İ Çevrimdışı

İbrahim37

Yeni Üye
7 Kas 2019
2
49
İnternette bulamadım cihaz açılış introsunda kalıyor bende tel tamircilerine sordum yenide yazılım yükleme yapman lazım dediler elinde olan varsa beklicez

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
İnternette bulamadım cihaz açılış introsunda kalıyor bende tel tamircilerine sordum yenide yazılım yükleme yapman lazım dediler elinde olan varsa beklicez
yazılım uyabilir model numarası aynı gözüküyor Sadece fikir amaçlı paylaşım yapılmıştır Denemek konusundaki insiyatif size aiitir teraspy teraspy albanez albanez

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Receiver yazılımları ararken sanki gözüme takılmıştı,net hatırlamıyorum emin değilim ama stoc rom (böylemi diyorlardı bilmiyorum :) ) olduğunu okumuştum,hatta yüklenmesini de anlatıyorlardı -yabancı sitede-

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt