Hırdavat Tavsiyesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Arkadaşlar merhaba, elektronik için kullandığım kalitesiz setler artık yetmemeye başladı.
Ya parçası kayboldu ya da uçları dağıldı.
Almışken kaliteli bir set almak veya toplamak istiyorum.
Daha çok dizüstü bilgisayar vs elektronik eşyaları sökmek için almayı düşünüyorum.

Proskit markası nasıldır? Pek bir methediyorlar. Piyasada da fazla alternatif yok sanırım.
Sizce fiyatını hak ediyor mu?

Şunları gözüme kestirdim mesela;

A Ado E EminFirtina E Elektürükcü

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Guzel Bır Konuya Degındın, Bendede Takım Hastalıgı Var

Elımden Geldıgınce Tamır Islerınde Kullanacagım Ekıpmanlarımı Toplamaya Devam Edıyorum

Dolar Ucup Gıtmeseydı 3 Boyutlu Bır Yazıcı Almayı Dusunuyordum Kısmet Olmadı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Guzel Bır Konuya Degındın, Bendede Takım Hastalıgı Var

Elımden Geldıgınce Tamır Islerınde Kullanacagım Ekıpmanlarımı Toplamaya Devam Edıyorum

Dolar Ucup Gıtmeseydı 3 Boyutlu Bır Yazıcı Almayı Dusunuyordum Kısmet Olmadı.

Ben bu işleri seviyorum fakat atölye kurmak maliyetli iş maalesef. Birgün atölyem olur umarım.

Proskit dışında İzeltaş var yerli ama onun bu tür ürünleri var mı henüz bakmadım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hassas ekipmanda proskit kurtarıcıdır ben severim.
Black&Decker
Weller
TMK

vs Elektronikçilerin genelde tercih ettiği markalardır :ok

İzeltaş yerine, alt markası olan ALTAŞ da tercih edebilirsin. İki ekiplik FULL ÇANTA dizdim ALTAŞ markasından, her bir çantanın toplam maliyeti 780TL oldu 2016 da. kayıp harici sorun yaşamazsın :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Hassas ekipmanda proskit kurtarıcıdır ben severim.
Black&Decker
Weller
TMK

vs Elektronikçilerin genelde tercih ettiği markalardır :ok

İzeltaş yerine, alt markası olan ALTAŞ da tercih edebilirsin. İki ekiplik FULL ÇANTA dizdim ALTAŞ markasından, her bir çantanın toplam maliyeti 780TL oldu 2016 da. kayıp harici sorun yaşamazsın :ok

Ben açıkçası aldığım tornavidanın ufak zorlanmada ağzı bozulsun istemiyorum artık.
Çünkü bazen akşam vakti ortada kaldığım oluyor. :kop
Proskit bu yönden üzmezse ondan bir takım kurabilirim.
Altaş'a da bakacağım mutlaka.
Açıkçası cihaz vidaları için bir set kurmak önceliğim.
Bu tornavida ölçülerinde kafam karışıyor.
Tek tek alırken de yine seri yapmaya çalışıyorum. Alacağım tornavida hangi vidaya denk gelir o an kestiremiyorum çünkü.
Bakacağız artık bir şekilde.

Black&Decker'dan bir set almıştım zamanında, kalitesiz değil ancak aldığım üründen midir nedir fazla zorlamaya gelmedi maalesef.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :rock

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben açıkçası aldığım tornavidanın ufak zorlanmada ağzı bozulsun istemiyorum artık.
Çünkü bazen akşam vakti ortada kaldığım oluyor. :kop
Proskit bu yönden üzmezse ondan bir takım kurabilirim.
Altaş'a da bakacağım mutlaka.
Açıkçası cihaz vidaları için bir set kurmak önceliğim.
Bu tornavida ölçülerinde kafam karışıyor.
Tek tek alırken de yine seri yapmaya çalışıyorum. Alacağım tornavida hangi vidaya denk gelir o an kestiremiyorum çünkü.
Bakacağız artık bir şekilde.

Black&Decker'dan bir set almıştım zamanında, kalitesiz değil ancak aldığım üründen midir nedir fazla zorlamaya gelmedi maalesef.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. :rock
Reca ederim :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Kalite ve güzelliğine lafım yok, kaldı ki bildiğim kullandığım ürünler lakin para verip almayalı uzun zaman oldu, bana pahalı gibi geldi de tabi aldığın malın kalitesine paralel :ok

Ben cihazlara zarar vermeden sökmek istediğim için böyle bir kit bulmaya çalıştım zaten.
İnternette hırdavata bakabileceğim bir site tavsiyeniz var mıdır?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt