HI LEVEL YAZILIM İÇİN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E Çevrimdışı

emingenco

Yeni Üye
30 Nis 2020
6
31
Arkadaşlar sitenizi yeni keşfettim çok güzel paylaşımlar var. Benimde bir HI LEVEL marka TV var a101den almış olduğum. Bir kaç ay önce standby ışığı yanıp sönüp ekran açılmıyordu. Servis Core yazılımı yükleyip gitti ve düzeldi. Dün yine aynen ekran açılmıyor. Malum dışarı çıkma yasağı gelecek ve pazartesiye kadar servis yokmuş. Kendim yapmak istiyorum ama hangi yazılımı yüklemem gerek bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
17mb140 ana kart var kurtarma yazılım ve full mb140 deneyelim
zaten garantinizin bitmesine günler kalmış :)
öncelikler buradakı kurtarma yazılımını deneyiniz (titanyum);
Kullanıcılar için gizli metin: fikoloji

çözülmez ise sizin full yazılımınız;
Kullanıcılar için gizli metin: fikoloji

2 yazılımda da full talimatları uygulayınız ; yükleme anlatım

*not; mb140 usb seçer, yazılım almaz ise farklı usb lerle de deneyiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
İlk linktekini farklı bir usb ile çalıştırdım fakat şimdi uydumda sinyali görmüyor. Onun için farklı birşey mi yapmalıyım. Kurulumda hiç sinyal görmüyor,kanallar yok.
kurulumu doğru yapamamışsınız. tahminimce uydu kurulumunda disecq seçeneğini seçemediniz.

menü farklı da olsa videoyu uygulayın. İnternet sekmesi çıkmayacak sizde o kadar

MDemirkollu Çevrimdışı

MDemirkollu

Yeni Üye
25 Nis 2020
20
36
herşey tamammıdır ?
Merhaba videonuzu izleyerek uydu kurulumunu gerçekleştirdim çok teşekkür ederim. Yalnız bazı HD kanallar açılmıyor. TRT HD örneğin bir de fotosunu eklediğim televizyonum için yazılım güncel midir? Güncel yazılım varsa yardımcı olur musunuz?

1db81f2418ca9aa35.jpg
202ca4b8bf3bd3b8f.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba videonuzu izleyerek uydu kurulumunu gerçekleştirdim çok teşekkür ederim. Yalnız bazı HD kanallar açılmıyor. TRT HD örneğin bir de fotosunu eklediğim televizyonum için yazılım güncel midir? Güncel yazılım varsa yardımcı olur musunuz?

1db81f2418ca9aa35.jpg
202ca4b8bf3bd3b8f.jpg
Güncel yazılım takip.

Sadece bi kaç kanalda yapıyorsa uydu ayarsız olabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt