Hi Level TV Kanal Değiştirirken Kendi Kendine Kapanıyor

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Merhaba arkadaşlar selamlar. Bugün şöyle bir sorun ile karşılaştım. Hi Level 55UHL960 MB130 anakarta sahip televizyonum kanal değiştirirken donuyor ve televizyon kapanıp yeniden açılıyor bunun çözümü nedir, neden kaynaklanıyor?

Tv yi fabrika ayarlarına sıfırladım, wifi yi kapattım, oto yazılım güncellemeyi kapadım fakat sorun devam ediyor.

Kanalı izlerken sorun yok. Fakat birkaç tane kanal değiştirdikten sonra tv donuyor ve tekrar açılıyor. Her kanalda yapmıyor lakin hangi kanalda yapacağı da belli olmuyor.

Rica etsem bana yardımcı olabilir misiniz.
A Adem Helvacı

kurubuz Çevrimdışı

kurubuz 

Aktif Üye
14 May 2020
58
37
televizyon fişi 3 lü prizde ise degiştirin tek prizi tv icin kulllanin bendeki uhd950 lamba dusuna basarken kapatirken tv acilip kapaniyodu prizi tek yaptim sorun duzeldi voltajlarda sorun olabilir

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
televizyon fişi 3 lü prizde ise degiştirin tek prizi tv icin kulllanin bendeki uhd950 lamba dusuna basarken kapatirken tv acilip kapaniyodu prizi tek yaptim sorun duzeldi voltajlarda sorun olabilir
Düzeltme yaptım kusura bakmayin:)

Bahsettiğiniz durum nadir de olsa bende ki 55uhl950 de yapıyor
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Deneyip konu hakkında geri dönüş yapacağım.

Cemocancem Çevrimdışı

Cemocancem 

Yeni Üye
10 Haz 2020
32
44
Kendook Kendook bende de ayni televizyondan var. Ayni sorunla bende bugun karsilastim zaplarken donma, kendi kendine kapanip acilma olayını. Ben fişi çektim ,1 dakika bekledim ,tekrar tv yi actim. Şu an icin sorun yok duzeldi.

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Kendook Kendook bende de ayni televizyondan var. Ayni sorunla bende bugun karsilastim zaplarken donma, kendi kendine kapanip acilma olayını. Ben fişi çektim ,1 dakika bekledim ,tekrar tv yi actim. Şu an icin sorun yok duzeldi.
Aynen haklısın. Dediğin sorunların aynısı ile ben de bugün karşılaştım ve buraya konu açtım. Çözümleri deneyip konuyu güncelleyeceğim.

Son düzenleme:
Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Kon güncellemesi: Hiçbir şey yapmadan kendi kendine düzeldi tv. Youtubeyi açtığımda ggüncellendiğini gördüm. Sanırım tv ye güncelleme geldi ve bu yüzden böyle bir sorun ile karşılaştım. Emin değilim. Benimle aynı zamanda başkalarının da bu sorunla karşılaşması garip açıkcası...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt