Hi-Level HL55UAL402/0216

A Çevrimdışı

Arpheus

Yeni Üye
24 Kas 2020
1
43
Merhaba. Tv yi 2 hafta önce aldım. Kurulum yapıyorum ancak bir süre sonra tv ye geçiş yapamıyorum çünkü kaynaklar kısmı boş çıkıyor. Her zaman yapmıyor fakat bu durumu yalnızca reset atarak çözebiliyorum. Kalıcı çözüm var mıdır?

20201124_175231.jpg

V Çevrimdışı

vuralyasar

Yeni Üye
2 Ara 2020
5
42
farklı bir başlangıç programı yüklemek de tv yi daha kullanılır hale getiriyor. mesela ben atv launcher kurdum. harika. tavsiye ederim.

V Çevrimdışı

vuralyasar

Yeni Üye
2 Ara 2020
5
42
Evet. benim cihaz HL55UAL402/0216.
Google drive linki:

Burada iki tane yazılım var. Servis elemanı, tv panelinin ne marka olduğunu tam bilemedi. Önce LG için yazılım verdi ama bazı sıkıntılar oldu. (ekran çift oldu vs.) Sonradan samsung panel için yazılım verdi. Bu uyumlu oldu.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

barzak

Yeni Üye
21 Ocak 2021
14
31
Google drive linki:

Burada iki tane yazılım var. Servis elemanı, tv panelinin ne marka olduğunu tam bilemedi. Önce LG için yazılım verdi ama bazı sıkıntılar oldu. (ekran çift oldu vs.) Sonradan samsung panel için yazılım verdi. Bu uyumlu oldu.
merhaba hocam bendede HL55UİL402/0216 var mayıs 2021 de almıştım baya sorun yaşadım tv kanal listesi sürekli değişiyordu. online güncelleme yaptığımda bir yazılım indirdi sonra tv birdaha açılmaz oldu. servise gitti sözde anakart değişti dediler tabiki alakası yok, yazılımı ısrarla istememe rağmen veremediler. yeni yazılım yukleyip 3 hafta beklettiler beni sözde anakart gelecek falan fişman diye. son yazılımı yükleyip getirdiler. bu senede HL55UAL402 cıkarttılar yani sizinki UAL benimki UiL sizin verdiğiniz bu yazılım UiL içinde olur mu ? yada HL55UİL402/0216 LG panel için yazılımı benim için isteme şansınız var mı ben çok ısrar etmeme ragmen alamadım eger bana boyle bi iyilik yapabilirseniz çok memnun olurum. Birde yazılım yükleme adımlarını anlatırmısınız?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Google drive linki:

Hata verip ,indirmiyor.En azından bende inmiyor :ok

tavsiye-129.png

V Çevrimdışı

vuralyasar

Yeni Üye
2 Ara 2020
5
42
Üstad yükleme adımları nasıl yapılıyor

Flash belleği biçimlendirdim. Fat 32 yaptım. Güncelleme dosyasını flasha attım. TV nin fişini çekip flashı taktım. Kumandadan kırmızı açma kapatma tuşuna basılı tutup fişi taktım. TV deki ışık yanıp sönmeye başlayınca tuşu bıraktım. TV açılışta Flash ile başladı ve kurulumu yaptım. Orada da bazı ayrıntılar var ama şimdi tam hatırlamıyorum. Mesela uydu tipini dvbs seçmiştim. Güç kaynağını Lnb 1 yapmıştım. (Terimleri yanlış yazmış olabilirim.) Şimdi tatildeyim. Dönünce daha ayrıntılı anlatırım inşallah.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

merhaba hocam bendede HL55UİL402/0216 var mayıs 2021 de almıştım baya sorun yaşadım tv kanal listesi sürekli değişiyordu. online güncelleme yaptığımda bir yazılım indirdi sonra tv birdaha açılmaz oldu. servise gitti sözde anakart değişti dediler tabiki alakası yok, yazılımı ısrarla istememe rağmen veremediler. yeni yazılım yukleyip 3 hafta beklettiler beni sözde anakart gelecek falan fişman diye. son yazılımı yükleyip getirdiler. bu senede HL55UAL402 cıkarttılar yani sizinki UAL benimki UiL sizin verdiğiniz bu yazılım UiL içinde olur mu ? yada HL55UİL402/0216 LG panel için yazılımı benim için isteme şansınız var mı ben çok ısrar etmeme ragmen alamadım eger bana boyle bi iyilik yapabilirseniz çok memnun olurum. Birde yazılım yükleme adımlarını anlatırmısınız?
Şuan tatildeyim. Dönüşte sizin için güncelleme dosyasını isterim. Kurulumu yukarıda anlattım.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt