HI-LEVEL HL49FIL403-TNR Açılış Ekranında Kalıyor, Açılmıyor.

DannyOnline Çevrimdışı

DannyOnline

Yeni Üye
8 Ara 2020
18
41
Merhaba üstadlarım.
Yaklaşık 26 ay önce A101'den Vestel güvencesiyle aldığım HI-LEVEL HL49FIL403-TNR marka ve model televizyonum bilinmeyen bir sebeple, açılış ekranındaki o dört yuvarlakta kalıyor ve açılamıyor.
Bu sorun ilk başta kumanda çalışmıyor şeklinde belirdi. Televizyonun altındaki göz, tuşa basıldığında tepki gösteriyor ancak herhangi bir değişiklik olmuyordu.
Daha sonrasında da televizyon o dört tane kıpır kıpır yuvarlakların dansından ileri gidemedi.
Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

DannyOnline Çevrimdışı

DannyOnline

Yeni Üye
8 Ara 2020
18
41
tobacco tobacco Üstad, iki yıl kadar önce A101'lerde Vestel güvencesiyle denilerek satılmıştı. Garantisini de Adem Helvacı hocam çok iyi bilir, Fethiye'de bulunan Vestel servisinde onaylatmıştım.
Bilmiyorum o dönem bize öyle denmişti. Vaziyetin arkaplanını elbette bilemiyoruz.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
tobacco tobacco Üstad, iki yıl kadar önce A101'lerde Vestel güvencesiyle denilerek satılmıştı. Garantisini de Adem Helvacı hocam çok iyi bilir, Fethiye'de bulunan Vestel servisinde onaylatmıştım.
Bilmiyorum o dönem bize öyle denmişti. Vaziyetin arkaplanını elbette bilemiyoruz.
Sanki ben de vestel değil diye hatırlıyorum :alala forumda konusu bile açılmıştı bir ara :
Acaba aynı kod ile hem vestel mi üretmiş,şaşırdım :)

By_Trol By_Trol , TEKNOwest TEKNOwest :alala

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
Arka kapak etiket resmini buraya ekler misin.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Forumdaki yazılımların uzantısı TNR değil uyarmı bilemiyorum

DannyOnline Çevrimdışı

DannyOnline

Yeni Üye
8 Ara 2020
18
41
Arka kapak etiket resmini buraya ekler misin.
Tabiiki üstadım, ekledim. Buyrun.

WhatsApp-Gorsel-2023-03-30-saat-20.23.43.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
HI-LEVEL HL49FIL403-TNR vestel ürünü değil sunny

Sanki ben de vestel değil diye hatırlıyorum :alala forumda konusu bile açılmıştı bir ara :
Acaba aynı kod ile hem vestel mi üretmiş,şaşırdım :)

By_Trol By_Trol , TEKNOwest TEKNOwest :alala
İşin zor sanki biraz,umarım çözülür.Basit bir google araştırması ile de ortaya çıkıyor ama benim anlamadığım vestel servisi nasıl onayladı :alala ,garanti fişinin özel bölümlerini kapatarak buraya yükler misin acaba ,merak ettim inan :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt