HI LEVEL - HL49DLK27- 49" 124 EKRAN TV HAKKINDA

Y Çevrimdışı

YILDIRIM. EMRE

Yeni Üye
23 Şub 2020
1
31
HI LEVEL - HL49DLK27- 49" 124 EKRAN TV HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR ADEM HOCAM.?
HI-LEVEL HL49DLK27 49” Full Hd Android Smart Led TV Özellikleri
  • 49” 124 cm Ekran
  • Full HD TV
  • 1920 x 1080 Pixel
  • Dahili Wi-Fi
  • USB 1x
  • 2 x HDMI
  • 2 x 8 W ses çıkışı
  • Dahili HD uydu alıcılı
  • Smart (Akıllı) TV
  • Wireless display
  • Youtube / Netflix
  • 2 Yıl SUNNY Servis güvencesinde 2 yıl garantilidir."
  • ŞEKLİNDE BİLGİLER YER ALIYOR FAKAT TEKNOLOJİ İLE ARAM PEK İYİ OLMADIĞINDAN DOLAYI FİKİRLERİNİZ BENİM İÇİN DOĞRUDAN BELİRLEYİCİ OLACAKTIR.!
  • (4 AY SONRA DÜĞÜNÜMÜZ VAR)
  • YALNIZCA EŞİM İLE BİRLİKTE DİZİ&FİLM İZLEMEK AMACIYLA (YOUTUBE VE İNTERNET BAĞLANTISI ÖNEMLİ)KULLANMAK İSTİYORUZ + OLARAK MAÇ/OYUN GİBİ BEKLENTİLERİMİZİN OLMADIĞINI DA BELİRTTİKTEN SONRA KIYMETLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..
  • TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR HOCAM ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

HI LEVEL - HL49DLK27- 49" 124 EKRAN TV HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZ NELERDİR ADEM HOCAM.?
HI-LEVEL HL49DLK27 49” Full Hd Android Smart Led TV Özellikleri

• 49” 124 cm Ekran
  • Full HD TV
  • 1920 x 1080 Pixel
  • Dahili Wi-Fi
  • USB 1x
  • 2 x HDMI
  • 2 x 8 W ses çıkışı
  • Dahili HD uydu alıcılı
  • Smart (Akıllı) TV
  • Wireless display
  • Youtube / Netflix
  • 2 Yıl SUNNY Servis güvencesinde 2 yıl garantilidir."
  • ŞEKLİNDE BİLGİLER YER ALIYOR FAKAT TEKNOLOJİ İLE ARAM PEK İYİ OLMADIĞINDAN DOLAYI FİKİRLERİNİZ BENİM İÇİN DOĞRUDAN BELİRLEYİCİ OLACAKTIR.!
  • (4 AY SONRA DÜĞÜNÜMÜZ VAR)
  • YALNIZCA EŞİM İLE BİRLİKTE DİZİ&FİLM İZLEMEK AMACIYLA (YOUTUBE VE İNTERNET BAĞLANTISI ÖNEMLİ)KULLANMAK İSTİYORUZ + OLARAK MAÇ/OYUN GİBİ BEKLENTİLERİMİZİN OLMADIĞINI DA BELİRTTİKTEN SONRA KIYMETLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM..
  • TEŞEKKÜRLER, SAYGILAR HOCAM ?

IMG_20200223_164611.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

METİN ÖZKAN

Yeni Üye
25 Şub 2020
3
35

hocam tv konusunda neredeyse hiç bilgim yok. ben de bu tv yi almayı düşünüyordum. alırsam ne gibi sıkıntılar yaşarım. tv den beklentilerim. TRT ÇOCUK çekmesi, kanal geçişlerinin çok yavaş olmaması, telefondan görüntü aktarması, you tube da (wifi bağlantısı ile) çizgi film izleyebilmek. yardımcı olursanız çok sevinirim. bu ürünü de you tube kanalında Adem Helvacı Adem Helvacı abi değerlendirecek mi. İşin aslı çocuklar için almak istiyorum. ev de başka tv miz yok. para vermişken baş ağrıtmayan bi tv almak istiyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
aceleniz yoksa
adem helvacının önerdiği;

cihazı takip edebilirsiniz.

ama aceliniz varsa sunny üretimini alabilirsiniz. çok sıkıntı yaratmaz lakin servis ağının zayıf, üretimin merdiven altı gibi basit olması nedeni ile adem hocam sunny den uzak durulması gerketiğini belirtmişti

video;

M Çevrimdışı

METİN ÖZKAN

Yeni Üye
25 Şub 2020
3
35
aceleniz yoksa

ama aceliniz varsa sunny üretimini alabilirsiniz. çok sıkıntı yaratmaz lakin servis ağının zayıf, üretimin merdiven altı gibi basit olması nedeni ile adem hocam sunny den uzak durulması gerketiğini belirtmişti

video;

aceleniz yoksa

video;

ilginizden dolayı gerçekten çok memnun kaldım.
hı level 49 UHL 650 yi hiç bir yerde bulamadım ama başka ne tavsiye edersiniz

Geri
Üst Alt