Hi Level 55 inç 4K Tv Optik Ses çıkışı

T Çevrimdışı

tolga107

Yeni Üye
7 Şub 2018
8
Merhabalar,
Bu tv yi almayı planlıyorum. Fakat optik ses çıkışı varmı emin olamıyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Lg Soundbar ses sistemim var ve optik ses çıkışı ile bağlamak zorundayım. Eğerki optik ses çıkışı mevcutsa hemen alıcam bu tv yi.
Ayrıca kullanan arkadaşlar + ve - leri konusunda deneyimlerini paylaşırlarsa sevinirim.
İyi günler herkese.

T Çevrimdışı

tolga107

Yeni Üye
7 Şub 2018
8
Muhtmelen bu tv. A101 de 55 inç 4k tv olarak yanılmıyorsam başka kodlu bir ürün yok. Tavsiye edermisiniz herhangi bir sorun yaşarmıyım sizce ölü piksel, ışık sızıntısı vs gibi sorunlar?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: Hi Level 55 inç 4K Tv Optik Ses çıkışı

tolga107' Alıntı:
Muhtmelen bu tv. A101 de 55 inç 4k tv olarak yanılmıyorsam başka kodlu bir ürün yok. Tavsiye edermisiniz herhangi bir sorun yaşarmıyım sizce ölü piksel, ışık sızıntısı vs gibi sorunlar?

55UHL800
55UHL900
55UHL950

Ürünleri de var, hangi üründen bahsettiğinizi bilmeden cevap vermek doğru olmaz diye sormuştum. 

Kullanıcı yorumları ve bizim değerlendirmelerimizi içeren konu başlığı mevcut forumda, bakıp karar verebilirsiniz :ok:

T Çevrimdışı

tolga107

Yeni Üye
7 Şub 2018
8
Sadece optik ses çıkışı hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim tüm serilerde mevcut sanırım. çok teşekkürler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

tolga107' Alıntı:
Sadece optik ses çıkışı hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim tüm serilerde mevcut sanırım. çok teşekkürler.

Size bu konu ile ilgili cevap yazmıştım zaten. İki ayrı başlığa birden yazdığınız için takip etmesi zor oluyor olabilir :ok:

aa11.png

T Çevrimdışı

tolga107

Yeni Üye
7 Şub 2018
8
Sadece tek konu başlığı açtım ben o da bu konu. başka bir başlıkta yorum olarak soru sormuştum. o yorumum altında da herhangi bir yorum görünmüyor şu an. Ayrıca attığınız resimde açılmıyor.
Edit: Tamamdır şimdi yorumunuza ulaştım.
Çok teşekkürler.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

tolga107' Alıntı:
Sadece tek konu başlığı açtım ben o da bu konu. başka bir başlıkta yorum olarak soru sormuştum. o yorumum altında da herhangi bir yorum görünmüyor şu an. Ayrıca attığınız resimde açılmıyor.
Çok teşekkürler.

:ok:

A Çevrimdışı

azrael85

Aktif Üye
31 Ara 2017
219

tolga107' Alıntı:
Çok teşekkürler.

Soundbarı optikle bağlarsan çift kumanda kullanman lazım,  bence hdmi ile bağla,  tek kumanda ile ikisinide kontrol etmiş olursun.

F Çevrimdışı

forcsf

Aktif Üye
10 Şub 2018
53

Yanlış görmedi isem bir de 55UHL700 modeli mevcut

Geri
Üst Alt