HI-LEVEL 50UHL650 SSIP TV kısayol sorunu

X Çevrimdışı

xblue

Yeni Üye
27 Ağu 2020
3
35
Merhaba arkadaşlar, tvde uygulamaların içerisindeki app store dan ssiptv açıyorum iptv sorunsuz izliyorum ama ana ekrana kısayolunu getiremiyorum ve her iptvyi açtığımda programı her sefer yeniden yüklüyor bunun bir çözüm yolu var mıdır. forumda araştırdım ama bulamadım şimdiden teşekkürler

F Çevrimdışı

Ferh@t 

Aktif Üye
7 Mar 2020
133
38
Çözümü yoktur kısa yola ekleyemezsin her seferinde app girip ordan acarsin ssiptv ye her girdiğinde uzun süre bekliyorsan IPTV listeni kisaltmani tavsiye ederim

X Çevrimdışı

xblue

Yeni Üye
27 Ağu 2020
3
35
teşekkürler, peki harici olarak ssiptv uygulamasını usb ile falan yükleyemez miyiz

C Çevrimdışı

Cpthook

Yeni Üye
9 Eyl 2020
1
44
HL 43DLK13 kablolu bağlantı yapamıyorum , kablosuzda sorun yok sorunsuz bağlanıyo fakat modem çok yakın olduğu için kablulu baglanmayı denediğimde başaramadım , tv deki ethernet ve modemdeki ethernet bağlantı noktalarını kullandım ve kablolu bağlantı sekmesini açıp ok dedim fakat görmüyo kablo bağlantısını yapın yazısı çıkıyo , konu hakkında bilgisi olan varmı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,591
HL 43DLK13 kablolu bağlantı yapamıyorum , kablosuzda sorun yok sorunsuz bağlanıyo fakat modem çok yakın olduğu için kablulu baglanmayı denediğimde başaramadım , tv deki ethernet ve modemdeki ethernet bağlantı noktalarını kullandım ve kablolu bağlantı sekmesini açıp ok dedim fakat görmüyo kablo bağlantısını yapın yazısı çıkıyo , konu hakkında bilgisi olan varmı
Kabloda sorun olabilir farklı bir kablo ile deneyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt