Hi level 50 50hl520 yazılım hakkında...

H Çevrimdışı

hakancrm19

Yeni Üye
27 Eki 2018
42
40
Merhaba arkadaşlar a101den almış olduğum hi level 50hl520 televizyonum bazen standby konumunda kumandadan açılmıyor.Yandaki tuşundan basınca açılıyor fişi çıkartıp takınca belli bir süre sonra düzeliyor standbyde kumandadan açılıyor sık olmamakla birlikte arada tekrar ediyor yazılımdan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum yada siz ne tavsiye edersiniz.versiyonu aşağıdaki fotoğrafta saygılar...

FBVE6f.jpg

1QuocZ.jpg

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba arkadaşlar a101den almış olduğum hi level 50hl520 televizyonum bazen standby konumunda kumandadan açılmıyor.Yandaki tuşundan basınca açılıyor fişi çıkartıp takınca belli bir süre sonra düzeliyor standbyde kumandadan açılıyor sık olmamakla birlikte arada tekrar ediyor yazılımdan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum yada siz ne tavsiye edersiniz.versiyonu aşağıdaki fotoğrafta saygılar...

FBVE6f.jpg

1QuocZ.jpg
Kumanda da sorun olmadığına eminmisiniz?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
abi olabilirde ama o şekildeyken kumandayı telefonun kamerasına tutunca kumandanın ledi ampülü yanıyor..

Şimdi orada görebildiğiniz, bir infrared sinyalinin çıktığıdır, doğrudur. Ancak hangi frekansta çıktığını bilme imkanınız yok.
Tabi mutlaka kumanda bozuk demiyorum lakin bu genelde karşılaşılan bir durum değil o nedenle tv kaynaklımıdır tam emin olamadım :ok

H Çevrimdışı

hakancrm19

Yeni Üye
27 Eki 2018
42
40
Şimdi orada görebildiğiniz, bir infrared sinyalinin çıktığıdır, doğrudur. Ancak hangi frekansta çıktığını bilme imkanınız yok.
Tabi mutlaka kumanda bozuk demiyorum lakin bu genelde karşılaşılan bir durum değil o nedenle tv kaynaklımıdır tam emin olamadım :ok

Abim belki pilden felanda olabilir alalı 2 ay oldu paketten çıkan pilleri kullanıyorum, buna yazılım yükleyebilir miyim artıları eksileri olurmu?

Geri
Üst Alt