Hi Level 4K Televizyon Alınır mı?

Fevkelade1i Çevrimdışı

Fevkelade1i

Yeni Üye
14 Kas 2020
13
28
Bugün A101'e şu televizyon geliyor. Hakkında hiç bilgi sahibi değilim. Alınır mı sizce? Yoksa bu fiyata alabileceğim daha uygun bir televizyon var mı?

Sokağa çıkma yasağı varken evde vakit geçmiyor. Hızlıca bir televizyon almak istiyorum ama pişman etmesinden de korkuyorum. İade durumu nasıl, hiç bilmiyorum.

Mi Box ile kullanacağım. Smart TV kısmı pek önemli değil. Görüntü kalitesi, kanal geçişleri, ses kalitesi falan pişman etmesin istiyorum Tavsiyelerinizi bekliyorum.

IMG_20201203_063855c7424725b8229861.jpg

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Teşekkür ederim cevap için. Maksimum 3500₺ olmak üzere, önerebileceğiniz televizyon var mı peki?

Mi Box ile kullanacağım. Televizyonun Smart olup olmaması etki etmiyor bu yüzden.
Ana konuya yazın, yardımcı olacaklardır.
Ana konu için aşağıya tıklayın;

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Görüntü işleme teknolojisi olarak çok bir şey beklemeyin, box kullanacağınız için bunu avantaj olarak görürüz, bu nedenle de ''Alınabilir'' diyebiliriz yalnız bizim de üreticisinden bir beklentimiz olmadığı için genel anlamda Axen Sunny üreticisi olan Atmaca Elektronik ürünlerine pek yanaşmıyoruz.

Bunun yerine Zorlu üretimi Hılevel veya A101 satışı Toshibalar için 200-300 daha fazla vermeyi ve gerekirse 50 yerine 49 almak gibi seçenekleri tercih etmeye çalışıyoruz.

Fevkelade1i Çevrimdışı

Fevkelade1i

Yeni Üye
14 Kas 2020
13
28
Ana konuya yazın, yardımcı olacaklardır.
Ana konu için aşağıya tıklayın;

Yazdım hocam şimdi. Çok sağolun.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Görüntü işleme teknolojisi olarak çok bir şey beklemeyin, box kullanacağınız için bunu avantaj olarak görürüz, bu nedenle de ''Alınabilir'' diyebiliriz yalnız bizim de üreticisinden bir beklentimiz olmadığı için genel anlamda Axen Sunny üreticisi olan Atmaca Elektronik ürünlerine pek yanaşmıyoruz.

Bunun yerine Zorlu üretimi Hılevel veya A101 satışı Toshibalar için 200-300 daha fazla vermeyi ve gerekirse 50 yerine 49 almak gibi seçenekleri tercih etmeye çalışıyoruz.
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Yalnız, şöyle de bir durum var. Ben box ile kullanacağım fakat annem televizyon kanallarını da izler. İşin aslı, annem ve kardeşlerim için alıyorum. Onları tatmin etmesi daha önemli benim için. Bu yüzden kanal geçişleri ve renk kalitesi kısmı beni çok ikileme düşürüyor.

A101'in iade koşullarını bilmiyorum. Aldığım gün eve getirip kursam, memnun kalmadığımda aynı gün içerisinde iade edebilir miyim? Kafam çok karışık. Televizyon piyasasının içine girince, kayboluyorum.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Çok teşekkür ederim bilgilendirme için. Yalnız, şöyle de bir durum var. Ben box ile kullanacağım fakat annem televizyon kanallarını da izler. İşin aslı, annem ve kardeşlerim için alıyorum. Onları tatmin etmesi daha önemli benim için. Bu yüzden kanal geçişleri ve renk kalitesi kısmı beni çok ikileme düşürüyor.

A101'in iade koşullarını bilmiyorum. Aldığım gün eve getirip kursam, memnun kalmadığımda aynı gün içerisinde iade edebilir miyim? Kafam çok karışık. Televizyon piyasasının içine girince, kayboluyorum.
O zaman Vestel üretimlerine yönelin derim.
Çünkü bu Sunny, Awox, Dijitsu, Keysmart ve türevlerindeki yazılım adamı kanser eder.
Vestel'de kanal listesi düzenleme, arama yapma vs. cidden güzel.
80-100 liralık uydu alıcısı kadar işlevsel değil ama insan o toplama TV'lerdekini görünce Vestel'e şükrediyor.
Ben Vestel'deki kullanım rahatlığını LG ve Samsung'da bu konuda görebilmiş değilim. (Uydu alıcısı tarafında.)

Bir de ses kalitesi konusunda genelde Atmaca üretimleri Vestel'den kötü oluyor, 1-2 modelde biraz iyi gelmişti bana, Vestel o sebepten de ötürü daha tercih edilesi.

Bir de işin satış sonrası hizmet kanadında Vestel'de daha ciddi muhatap bulursunuz. Sorun yaşama ihtimaliniz olmasın rağmen.
Awox, Axen, Sunny, Dijitsu gibi firmalarda bu kısım daha az ciddiyete sahip.

Bir de siz hangi modeli sordunuz onu anlayamadım? 43'lük model mi, 49'luk model mi?

Fevkelade1i Çevrimdışı

Fevkelade1i

Yeni Üye
14 Kas 2020
13
28
O zaman Vestel üretimlerine yönelin derim.
Çünkü bu Sunny, Awox, Dijitsu, Keysmart ve türevlerindeki yazılım adamı kanser eder.
Vestel'de kanal listesi düzenleme, arama yapma vs. cidden güzel.
80-100 liralık uydu alıcısı kadar işlevsel değil ama insan o toplama TV'lerdekini görünce Vestel'e şükrediyor.
Ben Vestel'deki kullanım rahatlığını LG ve Samsung'da bu konuda görebilmiş değilim. (Uydu alıcısı tarafında.)

Bir de ses kalitesi konusunda genelde Atmaca üretimleri Vestel'den kötü oluyor, 1-2 modelde biraz iyi gelmişti bana, Vestel o sebepten de ötürü daha tercih edilesi.

Bir de işin satış sonrası hizmet kanadında Vestel'de daha ciddi muhatap bulursunuz. Sorun yaşama ihtimaliniz olmasın rağmen.
Awox, Axen, Sunny, Dijitsu gibi firmalarda bu kısım daha az ciddiyete sahip.

Bir de siz hangi modeli sordunuz onu anlayamadım? 43'lük model mi, 49'luk model mi?
Virüs olmasa Vestel mağazasına gidip, ekranı deneyimleyerek alacaktık. Fakat karantinaya alındık, gidemiyoruz.

Önceki televizyonumda Vestel. Çokta memnunum. Çocuklar panele zarar vermemiş olsa, kullanmaya devam ederdim. Şu hâliyle çok rahatsız edici.

A101'deki 49" lik televizyonu sormuştum. 4K çözünürlüğü olması, ekran paylaşımı yapabiliyor olmam ilgimi çekti. Fakat panelini, görüntü kalitesini falan hiç bilmiyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Virüs olmasa Vestel mağazasına gidip, ekranı deneyimleyerek alacaktık. Fakat karantinaya alındık, gidemiyoruz.

Önceki televizyonumda Vestel. Çokta memnunum. Çocuklar panele zarar vermemiş olsa, kullanmaya devam ederdim. Şu hâliyle çok rahatsız edici.

A101'deki 49" lik televizyonu sormuştum. 4K çözünürlüğü olması, ekran paylaşımı yapabiliyor olmam ilgimi çekti. Fakat panelini, görüntü kalitesini falan hiç bilmiyorum.
Sunny'den fazla ciddiyet beklemeyin o konularda.
Biraz daha ekleyip Vestel üretimi Toshiba modellerine bakın derim.
55" vardı bir tane güzel. Modeli hatırlamıyorum.

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Kardeşim ben annemlere almıştım herhangi bir sorun yok ama tarayıcıda kasıyor..kanal geçişleri biraz ağır başka bir problem görmedim 4k görüntüsüde modeline göre güzel

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
uydu için (hobi amaçlı)evlere girdiğim için çok denk geldi sunny- axen tvler . uydu için çağırıyorlar fakat bakıyorum tv bozulmuş yani çoğuda 1 yıllık cihazlar benim gördüğüm yılını doldurmadan bir kere servisi ziyaret ediyorlar.

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
Hi level (vestel olanı) kullanımı kolay anne -baba için ideal bence. Vestel in kullanımı daha kolay ve sade( benim fikrim).

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt