Çözüldü Hi-Level 49UHL650 ethernet kablosu ile internete bağlanmıyor

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba Hi-Level 49UHL650 ethernet kablosu ile internete bağlanmıyor yalnız kablosuz bağlantı aktif kablolu bağlantı desteği yokmu yoksa anakart sorunlu yada bir ayarı varmı? ethernet girişi var ordan internete bağlanmıyor ne iş anlamadım aynı tv alanlar kontrol etsin kablolu bağlanacakmı yoksa benim tv'de sorunmu var

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kablosuz erişim yazıyor değiştirince devre dışı olarak değişiyor kablolu seçeneği yok tv de

foto.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
menü 4725 tuşlayıp diagnostik için de factory reset üzerinde ok tuşuna basıp cihazı resetleyin
Resetledim hocam birşey değişmedi kablosuz olarak sorunsuz bağlanıyorum internete ama tv kablolu bağlanmıyor bence yazılımı hatalı yapmışlar vestelin yazılımı güncellemesi lazım ethernet girişinden nete girilmeyecek ise neden koymuşlar acaba o girişi vestel'e sormak lazım

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
Hocam dediğiniz gibi kendi kendine devre dışı kalıyor ise kartla alakalı bir sorun olabilir full yazılım talep konusuna tv nin arka etiketinin resmini paylaşın teknowest ve fikoloji yardımcı olacaktır

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hocam dediğiniz gibi kendi kendine devre dışı kalıyor ise kartla alakalı bir sorun olabilir full yazılım talep konusuna tv nin arka etiketinin resmini paylaşın teknowest ve fikoloji yardımcı olacaktır
full yazılım var zaten yükledim sanırsam bu tv nin ethernetten internete bağlanmıyor yalnız wifiden bağlanıyor galiba aynı tv yi kullananlar acaba kablolu bağlana biliyormu nete merak ettim şimdi başkalarıda bağlanmıyor ise tv desteklemiyor demek

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
sorun çözüldü arkadaşlar cihazı ben ilk kurulumda kablosuz kurmuştum kablosuz 5.2.0 güncelleyince cihaz kablolu seçeneğini silmiş nasıl sildiyse artık full yazılım yükledim şimdi kablolu bağlantı aktif oldu aynı sorunu yaşayan arkadaşların full yazılım yüklemesi lazım..

WhatsApp-Image-2019-12-22-at-16.42.10.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
millet kablosuzdan internete girmek için uğraşır biz tersine :) okudum ve merakla takip ettim, bir çok kurulum yaptım ama sonrasında dahili internet girişi olan bir kart nasıl olurda deve dışı kalabilir diye merak ediyordum.
sorun çözüldüğüne sevindim bizede tecrübe oldu

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
millet kablosuzdan internete girmek için uğraşır biz tersine :) okudum ve merakla takip ettim, bir çok kurulum yaptım ama sonrasında dahili internet girişi olan bir kart nasıl olurda deve dışı kalabilir diye merak ediyordum.
sorun çözüldüğüne sevindim bizede tecrübe oldu
fikoloji hocam devamlı kablosuz kullanıyorum tv'yi ama bugün merak ettim belki birgün kablolu bağlantı lazım olur dedim?şeytan dürttü kablolu bağlanıyım tv'ye dedim ama kablolu seçeneği yoktu tv'de seçenek olmayınca huylandım çözüm aramaya başladım çözümü senin daha önce verdiğin full yazılımı yüklemekte buldum teşekkürler...

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,633
En azından çözülmüş bişey bence kablonun sakıncası yoksa kablolu kullanmanız daha performanslı çalışmasını sağlayacaktır

Geri
Üst Alt