Hi Level 49 inc UHD tvleri Toshiba yapalim

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
A101 de satilan 1999 tlye Hi level tvleri gine A101de satilan 2799 liraya satilan Toshiba tvlere cevirebilirmiyiz ben hi level 48UHL950 yi vestel 48UA9300 e cevirmisdim mb100 anakartti ikiside cikislar ayni idi Ayni anakart ayni cikislar ayni buyukluk full yazilimi bulursak yapilmaz die bise yok bence 800 lira cebimizde kalsin ne olur ki ☺️☺️☺️

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Panel ID ler de uyumlu ise neden olmasın?
Ben sansima yapmistim hocam full yazilim yukleme sekliyle yukledim 1e1 oldu hicde sorun cikarmadi baska yazilimlarda yuklemisdim mb100 icin goruntu ters donme kumanda zor algilama gibi sorunlar oldu yani elimizde full yazilim olunca magdur olmayiz bence halada kullaniyorum. Ustune core yazilim da yukledim hi level vestel oldu yani bence denesek veya sonucda linux acik bi yazilim anlayan arkadaslar mudale etse id olayina yapilabilir bence.Veya sadece arayuz ui degisimi olarakda biseler yapilabilir.

X Çevrimdışı

xkimlik

Yeni Üye
23 Nis 2019
43
46
Ben sansima yapmistim hocam full yazilim yukleme sekliyle yukledim 1e1 oldu hicde sorun cikarmadi baska yazilimlarda yuklemisdim mb100 icin goruntu ters donme kumanda zor algilama gibi sorunlar oldu yani elimizde full yazilim olunca magdur olmayiz bence halada kullaniyorum. Ustune core yazilim da yukledim hi level vestel oldu yani bence denesek veya sonucda linux acik bi yazilim anlayan arkadaslar mudale etse id olayina yapilabilir bence.Veya sadece arayuz ui degisimi olarakda biseler yapilabilir.
selam mb100 de kumanda algılama sorununu nasıl giderebildiniz? yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri