Hi Level 48HL700 48" Smart Led TV alınır mı?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Fiyat özelliklerine göre oldukça pahalı... görüntü netleştiren pixellance yok, smart özelliği var güya ama harici wifi aparat almadan internete bağlanmaz, 4k değil sanal görüntü yenileme hızı 200 hz... Ses desen 8 wattan iki haporlör Biz 10 watt modelleri için ses az diyorken... 2 bin lira verecekseniz aklı başında bir kampanya bekleyin şahsi fikrim Zaten stoklarda da kalmamış...

Son düzenleme:
cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Aynen pixellance onemli bi ozellik diger markalar gibi bos bi ozellik degil vestelin 43inc cok guzel tvleri var biraz daha butce arttirin

BöcekBaşı Çevrimdışı

BöcekBaşı

Yeni Üye
31 Ağu 2019
31
35
Peki ne alabilirim arkadaşlar 2000 tl civarı parayla öneri bekliyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fiyat özelliklerine göre oldukça pahalı... görüntü netleştiren pixellance yok, smart özelliği var güya ama harici wifi aparat almadan internete bağlanmaz, 4k değil sanal görüntü yenileme hızı 200 hz... Ses desen 8 wattan iki haporlör Biz 10 watt modelleri için ses az diyorken... 2 bin lira verecekseniz aklı başında bir kampanya bekleyin şahsi fikrim Zaten stoklarda da kalmamış...
Aynen pixellance onemli bi ozellik diger markalar gibi bos bi ozellik degil vestelin 43inc cok guzel tvleri var biraz daha butce arttirin

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
51
Peki ne alabilirim arkadaşlar 2000 tl civarı parayla öneri bekliyorum
Valla üstad o fiyat dilimi icin fiyat performans orani dikkate alinirsa ve doviz fiyatlarinin durumu göz önüne alindiginda benim tercihim awox 4k olmasi android isletim sistemi ve lg panelli awox str 5600 olurdu karar sizindir sordugunuz icin tavsiye niteligindedir asagiys kampanyasi bulunan bir link ekliyorum imkaniniz varsa almadan once gidin inceleyin gorun oyle karar verin derim

VIDEO INCELEME

Son düzenleme:
BöcekBaşı Çevrimdışı

BöcekBaşı

Yeni Üye
31 Ağu 2019
31
35
Hocam fiyatları 2800 civarı görünüyor bütçeyi aşar

Bu ürün için yorumu olan var mıdır a101 e geliyor 2099 tl?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri