Hı-level 32HL555 kırık panel hakkında

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
112
37
Merhaba.
Hı-level marka 32HL555 ürün kodlu tv'mizin kırılan ekran paneli ile ilgili ne yapabiliriz? Bu tv'nin paneli bulunabilir mi? Bulunursa fiyatları nasıl olur? Yardımcı olursanız sevinirim.

C20B5BE3-70DD-438B-9CB1-E4FD32609D61.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yeni TV kadar fiyat çıkar Vestel m.hizmetlerini ara TV'nin onarılmasını talep et onlar ücretli değişim teklif edecek.

Ücretli değişim ile uygun fiyatlı Vestel TV satın alabilirsin..

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
112
37
Yeni TV kadar fiyat çıkar Vestel m.hizmetlerini ara TV'nin onarılmasını talep et onlar ücretli değişim teklif edecek.

Ücretli değişim ile uygun fiyatlı Vestel TV satın alabilirsin..
Tv'min faturası elimde yok hocam. Fatura istiyorlar mı? Bir de uygun fiyatlı değişimin, tahmini fiyatı nedir? Örnek olarak ne kadarlık bir indirim sağlıyorlar biliyor musunuz?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Tv'min faturası elimde yok hocam. Fatura istiyorlar mı? Bir de uygun fiyatlı değişimin, tahmini fiyatı nedir? Örnek olarak ne kadarlık bir indirim sağlıyorlar biliyor musunuz?

Onların sisteminde seri no dan kayıtlı piyasa fiyatının altında bir teklif yapıyorlar yüksek gelirse biraz daha indirim yapılmasını isteyin.

Onlar ilk başta panel değişim fiyat verecekler yada direk değişim teklif edecekler siz tamir edilmesini isterseniz değişim teklif ediyorlar.

Ne teklif ederler bilmiyorum işinize gelmez ise kabul etmezsiniz olur biter sizin pazarlık tecrübenize bağlı fiyatı çekebildiğiniz kadar aşağıya çekin.

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
112
37
Onların sisteminde seri no dan kayıtlı piyasa fiyatının altında bir teklif yapıyorlar yüksek gelirse biraz daha indirim yapılmasını isteyin.

Onlar ilk başta panel değişim fiyat verecekler yada direk değişim teklif edecekler siz tamir edilmesini isterseniz değişim teklif ediyorlar.

Ne teklif ederler bilmiyorum işinize gelmez ise kabul etmezsiniz olur biter sizin pazarlık tecrübenize bağlı fiyatı çekebildiğiniz kadar aşağıya çekin.
Peki hocam, direkt tv'yi vestel servisine mi götüreyim? Yoksa ilk mesajda dediğiniz gibi müşteri hizmetlerini mi arayayım?

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
112
37
Fiyatı yazmıştım 32' yeni tv 2700 civarı
Evet hocam tam fiyatını yazmışsınız. Trendyolda var yenisi 2425 TL. Anladığım kadarıyla, firmaların bu panel fiyatları tamamen pazarlama stratejisi. Tüketici bu fiyatlandırmayla, sürekli yenisini almaya itiliyor. Ayrıca servise Vestel'in ücretli değişim programını sordum. Servis, ona da baktığını, fakat bu tv'nin paneli stokta olduğu için, ücretli değişim çıkmadığını söyledi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri