HI-LEVEL 32'' Televizyon A101 8 Şubat (32HL530)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

Bildiğiniz üzere A101 nedense HI-LEVEL marka ürünlerde model belirtmeme konusunda ısrarlı davranıyor ki bu konudan tüketici olarak muzdarip olduğumuzu belirttim aslında kendilerine.

Model olarak hangi ürün olduğundan tam emin olmadığım bilgisini kenarda tutarak size olası model 32HL530 bilgilerini paylaşıyorum. :ok:

Ürünümüz oldukça standart, Oda veya Egemen kardeşimin tabiri ile mutfak tv si olarak kullanılabilir tarzda MB140 anakartlı bir ürün.

1scart
1hdmı
1usb

olmak üzere kıstlı port imkanı mevcut

Ürün HD READY dir

Kafa karışıklığına sebep olmamak adına panel bilgisi paylaşmıyorum, Model bilgisini kesinleştirdiğimde bu bilgiyi revize edeceğim

Talep durumunda kullanım kılavuzunu paylaşırız (Basit bir ürün olması nedeniyle hemen eklemedim) 

Olası diğer modeller 

32HL520
32HL500

Ve

Düşük bir olasılık ile 32HL300 olabilir.

Satış gününden önce konu revize edilip kesin bilgiler paylaşılacaktır. :ok:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hocam genelde mutfak tvsi olarak tamda bu ekran tv arıyorlar . Daha yeni arkadaşıma mutfak için benzerini mağazadan aldık ve iki katına yakın bir para ödedik. Alacak arkadaşlar için iyi fırsatlardan birisi.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: HI-LEVEL 32'' Televizyon A101 8 Şubat (32HL530)

clearidas' Alıntı:
Hocam genelde mutfak tvsi olarak tamda bu ekran tv arıyorlar . Daha yeni arkadaşıma mutfak için benzerini mağazadan aldık ve iki katına yakın bir para ödedik. Alacak arkadaşlar için iyi fırsatlardan birisi.

Makul bir yaklaşım, insanlarımızda konfor koşulları oldukça değişti ve gelişti.

Düşünüyorum da eskiden mutfaklarında 37cm tv si olanlara dahi ''oooo zenginlik başka bir şey'' derdik :))

Şimdi cidden 32'' tv ler artık çocuk odası veya mutfak tv si vasfını aldılar. Aynen bizim mutfaktaki 32'' AWOX gibi. :ok:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Düşünüyorum da eskiden mutfaklarında 37cm tv si olanlara dahi ''oooo zenginlik başka bir şey'' derdik :))

Şimdi cidden 32'' tv ler artık çocuk odası veya mutfak tv si vasfını aldılar. Aynen bizim mutfaktaki 32'' AWOX gibi. :ok:
s
Tam modeli ogrenince panel bilgisini paylasmanizi bekliyorum.kullandiginiz awox nasil sorun cikardimi resim kalitesi nasil.birde fiyati uygun diyemi tercih edildi acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:

s
Tam modeli ogrenince panel bilgisini paylasmanizi bekliyorum.kullandiginiz awox nasil sorun cikardimi resim kalitesi nasil.birde fiyati uygun diyemi tercih edildi acaba

AWOX tv den gayet memnunum ancak kanal listesini beğenmiyorum, İlk zamanlar kanallistesi taşımak tam bir kabustu neyse ki sonradan USB den kanal tablosu yüklenebilme desteği sağlandı da o işten kurtulduk.

Açıkçsı 32'' ürün öyle uçan kaçan bir tv değil ancak şaşırtıcı şekilde renk performansı hep SAMSUNG panellerden üstün geliyor bana (CMO panel kullanılıyor AWOX ürünlerde) hatta size kırmızı dengesi ve ekran parlaklığı için bir örnek vereyim.

Bu resimde sağda CMO paneli, Solda ise SAMSUNG paneli görüyorsunuz.
Her iki TV de de tüm ayarlar olası en yüksek limitlere alınarak bu resim çekilmiştir :ok:

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
victory' Alıntı:
s

AWOX tv den gayet memnunum ancak kanal listesini beğenmiyorum, İlk zamanlar kanallistesi taşımak tam bir kabustu neyse ki sonradan USB den kanal tablosu yüklenebilme desteği sağlandı da o işten kurtulduk.

Açıkçsı 32'' ürün öyle uçan kaçan bir tv değil ancak şaşırtıcı şekilde renk performansı hep SAMSUNG panellerden üstün geliyor bana (CMO panel kullanılıyor AWOX ürünlerde) hatta size kırmızı dengesi ve ekran parlaklığı için bir örnek vereyim.

Her iki TV de de tüm ayarlar olası en yüksek limitlere alınarak bu resim çekilmiştir :ok:
Evet sagdaki panel daha net ve resim kalitesi iyi gorunuyor.bu cmo panel ile chemei panel aynimi
Bu awox tv leri genel anlamda tavsiye edermisiniz cabuk bozulurmu Komponent malzeme kalitesi nasildir ariza durumunda servis olayi nasildir sanirim bir vestel degildir

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Evet sagdaki panel daha net ve resim kalitesi iyi gorunuyor.bu cmo panel ile chemei panel aynimi
Bu awox tv leri genel anlamda tavsiye edermisiniz cabuk bozulurmu Komponent malzeme kalitesi nasildir ariza durumunda servis olayi nasildir sanirim bir vestel degildir

Ben başlarda çok eleştirdim AWOX tv yi, öncelikli eleştiri sebebim anakart ve beslemenin tümleşik olmasıydı. 

Evet eleştirdim ancak ortaya çıkan sonuç beni haksız çıkarttı.

Elbette bir VESTEL şimdilik ASLA olamaz, ancak eğer bu başarı grafiği ile giderlerse bir kaç yıl içerisinde oldukça kendilerinden söz ettirecekler diye düşünüyorum.

CMO - CHİ MEİ OPTO diye hatırlıyorum yani aynı üreticinin baş harflari o CMO

Servisleri oldukça yaygın, (Forumda ticari işlere girmediğim için belirtmem ancak Benim işletmem bünyesinde de var AWOX servisliği) Ancak üretim tesisleri ve ürün kalitesi tekrar söylüyorum tabi ki bir VESTEL değil. Ancak tekrar ediyorum bu teknoloji ve bu fiyata göre bu performans cidden şaşırtıyor beni.

V Çevrimdışı

victory 

Aktif Üye
2 Ara 2017
130

Ado' Alıntı:
victory' Alıntı:

Ben başlarda çok eleştirdim AWOX tv yi, öncelikli eleştiri sebebim anakart ve beslemenin tümleşik olmasıydı. 

Elbette bir VESTEL şimdilik ASLA olamaz, ancak eğer bu başarı grafiği ile giderlerse bir kaç yıl içerisinde oldukça kendilerinden söz ettirecekler diye düşünüyorum.

Servisleri oldukça yaygın, (Forumda ticari işlere girmediğim için belirtmem ancak Benim işletmem bünyesinde de var AWOX servisliği) Ancak üretim tesisleri ve ürün kalitesi tekrar söylüyorum tabi ki bir VESTEL değil. Ancak tekrar ediyorum bu teknoloji ve bu fiyata göre bu performans cidden şaşırtıyor beni.
Adem bey tv bu hafta satista sanirim hic elinize gectimi inceledinizmi acaba

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

victory' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Adem bey tv bu hafta satista sanirim hic elinize gectimi inceledinizmi acaba

Beklemede maalesef, henüz fırsatım olmadı kusura bakmayın lütfen :ok:

G Çevrimdışı

gezgin_ 

Aktif Üye
27 Ara 2017
188
46
Uydu alıcılı TV ve CI+ Modül girişi mevcuttur :ok
bnde balkon için düşünüyorum 32 ınc de a101 de 700 tl acaba deger mı yoksa bıraz daha para verıp vestelmı almak daha mantıklı . acaba görüntü anlamaında nasıldır bilginiz var mı tsk ederım.

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30

Açıkçsı 32'' ürün öyle uçan kaçan bir tv değil ancak şaşırtıcı şekilde renk performansı hep SAMSUNG panellerden üstün geliyor bana (CMO panel kullanılıyor AWOX ürünlerde) hatta size kırmızı dengesi ve ekran parlaklığı için bir örnek vereyim.

Her iki TV de de tüm ayarlar olası en yüksek limitlere alınarak bu resim çekilmiştir ?

Bu 32 inç Awoxun hangi modeli abi. Annemlere 32 inç tv lazım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt