hi level 17mb140 kurtarma yazılım tv acılmıyor

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
usb yi takıyorum kumanda dan ok tuşuna basılı tutarak tv nin fişini takıyorum herhani bir tepkime yani kırmızı ışıgın hızlı hızlı yanması gerikirken hiç bir tepki yok sadece normal başlatırmış gibi yanıp yanıp sönüyor ve beklemeye geçiyor tv yazılım kabul etmiyor.. flash komple çökmüş olabilirmi :?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
usb yi takıyorum kumanda dan ok tuşuna basılı tutarak tv nin fişini takıyorum herhani bir tepkime yani kırmızı ışıgın hızlı hızlı yanması gerikirken hiç bir tepki yok sadece normal başlatırmış gibi yanıp yanıp sönüyor ve beklemeye geçiyor tv yazılım kabul etmiyor.. flash komple çökmüş olabilirmi :?
Tv anakartı nedir? Mb140 Olduğuna emin misiniz?

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
20210811_122955.jpg

tv nin uzerinden çaktim

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
malisef olumsuz yine aynı pardon en son değiştirdim yazınızı yeni gordum deneyip bilgi vericem

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
evet aynısını yapıyorum zaten yani klasör olarak atmıyorum usb ye ama değişen bişey olmadı ok tuşuyla başlattıgımda kırmızı ışıgın çok seri bi şekilde yanması gerekiyorya hani o olmuyor işte normal başlangıç gibi yapıyor dolayisiylede yükleme başarısız oluyor .. sanırım sizi biraz yorcam

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
evet aynısını yapıyorum zaten yani klasör olarak atmıyorum usb ye ama değişen bişey olmadı ok tuşuyla başlattıgımda kırmızı ışıgın çok seri bi şekilde yanması gerekiyorya hani o olmuyor işte normal başlangıç gibi yapıyor dolayisiylede yükleme başarısız oluyor .. sanırım sizi biraz yorcam
Mb140 Aşırı hızlı yanıp sönmez flash bellek seçer mümkünde farklı flash bellek ile deneyin yine yazılımı almaz ise donanımsal sorun vardır.

Beratcan Çevrimdışı

Beratcan

Yeni Üye
27 Eyl 2018
25
61
tam dört adet usb bellek denedim hepsinde aynı
sanırım dediğiniz gibi donanımsal bir problem yada flash yeniden program cihazıyle yükleme yapılması gerekiyor

başka bir kart takıyorum onda görüntü geliyor fakat panel uymadıgı uymadıgı için çizgiler yani resim bozuk çıkıyor .. o karta panel yazılımı atıp değiştirmek istemiyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

sorun halloldu tşk ederim yazılım için ... usb belleği biçok kez takıp çıkardım belki tanımıyor diye en son denememde yükleme başarılı oldu görüntü normale döndu sağolun

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt